Святковий концерт до дня 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Святковий концерт, присвячений дню вшанування воїнів-інтернаціоналістів відбувся 14 лютого 2020 року в залі Будинку культури с. Семенівка. Концерт було присвячено 31-й річниці виводу радянських військ з Афганістану. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів нашого района в селі Семенівка. З гіркотою у душі й болем у серці кладуть цього дня учасники бойових дій квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, та вшановують їх пам'ять хвилиною мовчання. Із побажаннями добра і здоров’я, мирного неба звернулся до присутніх голова Семенівської сільської ради Андрій Єрмоленко. Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Інші відео

Всі відео