Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко та працівники сільської ради зустрілись з представником ПРООН

• Переглядів: 717

18 березня 2021 року відбулася робоча зустріч сільського голови  з фахівцем  мобілізації громад компоненту Громадська безпека і соціальна згуртованість ПРООН Олексієм  Скворцовим.  Під час зустрічі за участі заступника сільського голови Павла Нетребка, головного спеціаліста відділу освіти Ірини Пльохової, головного спеціаліста відділу земельних відносин, економічного розвитку, інвестицій та підприємства Руслана Лиходіда обговорили питання співпраці та перелік грантових проєктів, в яких сільська рада планує взяти участь.

Семенівська сільська рада отримала новий комфортний шкільний автобус

• Переглядів: 284

11 лютого 2021 року Семенівська сільська рада отримала новий комфортний шкільний автобус. Його придбано за державною програмою "Шкільний автобус" на умовах співфінансування за кошти обласного та місцевого бюджету.