До  порядку денного 22 сесії сьомого скликання від 02.02.2017 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 04 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової нерухомості та для об’єктів нежитлової нерухомості та встановлення ставок податку»

Доповідає: сільський голова Єрмоленко А.В.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 05 «Про затвердження Положення про транспортний податок»

Доповідає: сільський голова Єрмоленко А.В.

3. Про передачу основних засобів

Доповідає: сільський голова Єрмоленко А.В.

 Земельні питання.

Доповідає: сільський голова Єрмоленко А.В.

4. Про розгляд звернення ФОП Єременко Ніни Михайлівни стосовно зменшення встановленого розміру орендної плати за використання земельної ділянки площею 0,0061 га для обслуговування магазину-бару.

5. Про надання Лепкіній Н.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки попередньою площею 0,10 га ріллі, розташованої в с. Семенівка вул. Першотравнева на території Семенівської сільської ради, у приватну власність для ведення садівництва.

6. Про затвердження Стусову О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1499 кадастровий номер 2323084000:06:001:0290, розташованої за адресою: с. Семенівка вул. Європейська, 6, по передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.

7. Про затвердження Гусєвій О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 кадастровий номер 2323084000:06:001:0433, розташованої за адресою: с. Семенівка вул. Садова, 4, по передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.

8. Про затвердження Дмитрієвій І.Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2058 кадастровий номер 2323084000:10:012:0008, розташованої за адресою: с. Тамбовка вул. Річна, по передачі в оренду строком на 49 років для ведення особистого селянського господарства. Встановити орендну плату у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки на три роки.

9. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, укладеного між Семенівською сільською радою та Переднею Денисом Миколайовичем, реєстраційний № 040727200001 площею 7,0219 га ріллі, строком на 4 роки, строк дії якого закінчився.

 

Різне

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Мелітопольського району Запорізької області

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  №

 

 

20 січня 2017 року                                                                         с. Семенівка

 

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 04 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової нерухомості та для об’єктів нежитлової нерухомості та встановлення ставок податку»

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в України», Податковим кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» 20 грудня 2016 року № 1791-VIII, враховуючи рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 04 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової нерухомості та для об’єктів нежитлової нерухомості та встановлення ставок податку», постійної комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 01.02.2017р., з метою приведення рішення сільської ради до вимог чинного законодавства, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 04 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової нерухомості та для об’єктів нежитлової нерухомості та встановлення ставок податку», у додатку 1 рішення:

1.1 у підпункті 6.1. пункту 6 змінити цифру « 3» на цифру « 1,5»;

1.2 підпункт 6.2. пункту 6 викласти в новій редакції:

«6.2. Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб (за винятком об’єктів, зазначених у пункті 5.2), встановлюється:

1) у розмірі 0,43 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування»;

2) у розмірі 1,29 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр для об’єктів нежитлової нерухомості, власники яких не зареєстровані на території Семенівської сільської ради.

3) у розмірі 1,29 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр для об’єктів нежитлової нерухомості, власники яких не використовують вищезазначені об’єкти у своїй господарській діяльності на території Семенівської сільської ради.

 

2. Ставки податку на майно (відмінне від земельної ділянки), зазначені в даному рішення, застосовуються з 01.01.2017 року.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради.

 

 

 

Семенівській сільській голова                                              А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я  № ………….

 

20 січня 2017 року                                                                         с. Семенівка

 

Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 05 «Про затвердження Положення про транспортний податок»

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в України», Податковим кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» 20 грудня 2016 року № 1791-VIII, враховуючи рішення постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, протокол від 01.02.2017р., з метою приведення рішення сільської ради до вимог чинного законодавства, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести наступні зміни до рішення сільської ради від 21 січня 2016 року № 05 «Про затвердження Положення про транспортний податок», у додатку 1 рішення:

1.1 у підпункті 2.1. пункту 2 змінити цифри « 750» на цифри « 375»;

 

2. Норми, зазначені в даному рішення, застосовуються з 01.01.2017 року.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради.

 

 

 

Семенівській сільській голова                                              А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я  № ………….

 

20 січня 2017 року                                                                         с. Семенівка

 

Про передачу основних засобів

 

             Розглянувши клопотання директора КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» Подкаменної Л.А. щодо передачі в управління КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» однієї третьої частини приміщення А-1, розташованого в с. Семенівка по вул.. Першотравневій, 57 б, для потреб комунального підприємства з ведення господарської діяльності та приміщення 1-46 площею 10,1 м2 під офіс. Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Семенівська сільська рада

 

                                                                        ВИРІШИЛА: 

 

1. Передати в управління КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» одну третю частину приміщення А-1, розташованого в с. Семенівка по вул.. Першотравневій, 57 б, для потреб комунального підприємства з ведення господарської діяльності.

2. Передати в управління КП «Семенівське» Семенівської сільської ради»  приміщення 1-46, площею 10,1м2 розташованого в с. Семенівка по вул. Першотравневій, 57, під офіс комунального підприємства.

3. Затвердити склад комісії з передачі в управління КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» майна:

- Єрмоленко А.В. Семенівський сільський голова – голова комісії

- Ільїчова Л.О. спеціаліст бухгалтер с/р – член комісії

- Подкаменна Л.А. директор КП «Семенівське» Семенівської с/р» – член комісії

- Каламбет Г.В.  головний бухгалтер КП «Семенівське» Семенівської с/ради» – член комісії

- Глухарєв О.О., депутат Семенівської с/ради – член комісії

4. Затвердити акт прийому-передачі однієї третьої частини приміщення А-1, розташованого в с. Семенівка по вул.. Першотравневій, 57 б, приміщення 1-46 площею 10,1м2 розташованого в с. Семенівка по вул.. Першотравневій, 57 (основні засоби) з балансу Семенівської с/р в управління КП «Семенівське» Семенівської с/р», для потреб комунального підприємства з ведення господарської діяльності.

5. Внести зміни до Додатку № 1 договору про управління майном Семенівської сільської ради від 19.11.2015 р. та викласти його у новій редакції (додається)

6. Спеціалісту головному бухгалтеру Семенівської с/ради Гусєвій О.В. та бухгалтеру КП «Семенівське» Семенівської с/р» Каламбет Г.В. провести відповідні зарахування.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради.

 

Семенівський сільський голова:                                                 А.В. Єрмоленко

 

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № ______

 

02 лютого 2017 року                                                                      с. Семенівка

 

Про затвердження Гусєвій О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0433 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

 

Керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради від 07.07.2016року № 16 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гусєвій О.В.», рішення постійної комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 31.01.2017 р., розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, позитивні висновки погоджуючих служб – Експерта Державної експертизи управління Держгеокадастру у Криворізькому районі від 16.11.2016 р. № 32/82-16, відділу містобудування та архітектури Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 18.11.2016 р. № 151, на підставі звернення громадянки Гусєвої Ольги Валентинівни та з метою затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), сільська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0433, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Семенівка, вул. Садова, 4, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність.

 

2. Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0433, загальною площею 0,2500 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Семенівка, вул. Садова, 4, з землі запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код 02.01.

 

3. Вилучити із земель запасу комунальної власності, категорія земель - землі житлової і громадської забудови, земельну ділянку загальною площею 0,2500 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0433.

 

4. Передати Гусєвій Ользі Валентинівні земельну ділянку площею 0,2500 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0433, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Семенівка, вул. Садова, 4, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність.

 

5. Гусєвій Ользі Валентинівні право власності на земельну ділянку кадастровий номер 2323084000:06:001:0433 оформити відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Семенівській сільській

голова                                                                                    А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № ______

 

02 лютого 2017 року                                                                      с. Семенівка

 

Про затвердження Дмитрієвій І.Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:10:012:0008 для ведення особистого селянського господарства в оренду на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

 

Керуючись ст. ст. 12, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради від 26.12.2012 року № 17 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства», рішення постійної комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол №02 від 31.01.2017р., розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, позитивні висновки погоджуючих служб – Висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управління Держгеокадастру у Мелітопольському районі від 30.03.2016 № 001157, відділу містобудування та архітектури Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 17.03.2016року № 18, на підставі звернення громадянки Дмитрієвій І.Й. та з метою затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору оренди земельної ділянки, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2058 га кадастровий номер 2323084000:10:012:0008, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Тамбовка, вулиця Річна, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення – 01.03 для ведення особистого селянського господарства.

 

2. Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:10:012:0008, загальною площею 0,2058 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Тамбовка, вулиця Річна, з землі запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства (код 01.03).

 

3. Вилучити із земель запасу комунальної власності, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, земельну ділянку загальною площею 0,2058 га, кадастровий номер 2323084000:10:012:0008.

 

4. Передати Дмитрієвій Інні Йосипівні земельну ділянку площею 0,2058 га кадастровий номер 2323084000:10:012:0008, розташовану на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Тамбовка, вулиця Річна, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення – 01.03 для ведення особистого селянського господарства в оренду строком на 7 років.

 

5. Встановити орендну плату за використання земельної ділянки, зазначеної у п. 4 розпорядження, у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з урахуванням коефіцієнту індексації строком на 3 роки.

 

6. Дмитрієвій Інні Йосипівні у місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки  відповідно до п.п.4, 5 розпорядження.

 

7. Дмитрієвій Інні Йосипівні право оренди земельної ділянки оформити відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Семенівській сільській

голова                                                                                    А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № __

 

02 лютого 2017 року                                                                      с. Семенівка

 

Про встановлення розміру орендної

плати   за   використання  земельної

ділянки Єременко Н.М.

 

 

Керуючись ст.ст. 21, 23 Закону України «Про оренду землі», ст. 122 Земельного Кодексу України, Податковим Кодексом України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради від 07.07.2016 № 09 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)», рішення постійної комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 31.01.2017р., з метою перегляду розміру орендної плата за земельну ділянку, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Встановити фізичній особі підприємцю Єременко Ніні Михайлівні орендну плату за земельну ділянку, кадастровий номер 2323084000:07:002:0047, загальною площею 0,0061 га, розташовану на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради с. Семенівка вул.Жовтнева,86, для розміщення та обслуговування магазину-бару, відповідно до укладеного договору оренди між Семенівською сільською радою та фізичною особою підприємцем Єременко Ніною Михайлівною реєстраційний 041027200001 від 09.03.2010, у розмірі 8 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з урахуванням щорічного коефіцієнту індексації в рік.

 

2. На підставі п. 1 даного розпорядження внести зміни до відповідного договору оренди земельної ділянки, укладеного між Семенівською сільською радою та фізичною особою підприємцем Єременко Ніною Михайлівною, реєстраційний № 041027200001 від 09.03.2010, шляхом укладення додаткової угоди.

 

3. ФОП Єременко Ніні Михайлівні у місячний термін, після видання розпорядження, укласти додаткову угоду відповідно до укладеного договору оренди земельної ділянки, на умовах, передбачених п.п. 1,2 даного розпорядження, та зареєструвати її відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Семенівській сільській

голова                                                                                    А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № ____

 

02 лютого 2017 року                                                                      с. Семенівка

 

Про надання Лепкіній Н.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

 

 

         Керуючись ст.ст. 12, 38, 116, 118, 121, 122, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення постійної комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 31.01.2017р., на підставі заяви громадянки Лепкіної Н.Б. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва, та з метою оформлення правоустановчих документів на право користування земельною ділянкою, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Надати громадянці Лепкіній Наталі Борисівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель комунальної власності попередньою площею 0,1000 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, вул. Першотравневої, для ведення садівництва з подальшою передачею у власність.

 

2. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не гарантує передачу вказаної земельної ділянки сільською радою. Ризик фінансових витрат на виготовлення проектної документації несе особа-замовник виконання проекту відведення.

 

 

3. Громадянці Лепкіній Наталі Борисівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на затвердження згідно вимог чинного законодавства.

 

4. У випадку невиконання пункту 3 цього рішення, а також у випадку самовільної зміни цільового призначення земельної ділянки – дане рішення втрачає чинність.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Семенівській сільській

голова                                                                                    А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № __

 

02 лютого 2017 року                                                                      с. Семенівка

 

Про припинення договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:07:003:0014, укладеного з Переднею Д.М., та відмову у його поновленні

 

 

Керуючись ст.ст. 31, 33 Закону України «Про оренду землі», ст.ст.12, 122, 124, 125 Земельного кодексу України, враховуючи звернення Передні Д.М. про поновлення договору оренди земельної ділянки, укладеного з Семенівською сільською радою (реєстраційний номер 040727200001 від 22.01.2007 року), з метою припинення дії договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити Передні Денису Миколайовичу у поновленні договору оренди земельної ділянки, укладеного між Семенівською сільською радою та Переднею Денисом Миколайовичем (реєстраційний № 040727200001 від 22.01.2007), кадастровий номер 2323084000:07:003:0014, загальною площею 7,0219 га, яка розташована на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, та надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у зв’язку з закінчення терміну дії договору оренди 22.01.2012р.

 

2. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного між Семенівською сільською радою та Переднею Денисом Миколайовичем (реєстраційний № 040727200001 від 22.01.2007), кадастровий номер 2323084000:07:003:0014, загальною площею 7,0219 га, яка розташована на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, та надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено.

 

3. Земельному відділу здійснити заходи щодо припинення реєстрації вищезазначеного договору оренди відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Семенівській сільській

голова                                                                                    А.В.Єрмоленко

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять друга сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № ____

 

02 лютого 2017 року                                                                      с. Семенівка

 

Про затвердження Стусову О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0290 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

 

Керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради від 04.09.2015 року № 14 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», рішення постійної комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 31.01.2017р., розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, позитивні висновки погоджуючих служб – висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управління Держгеокадастру у Мелітопольському районі від 31.08.2016 № 002638, відділу містобудування та архітектури Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 22.12.2015року № 86, на підставі звернення громадянина Стусова Олексія Валерійовича та з метою затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1499 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0290, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 6, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність.

 

2. Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0290, загальною площею 0,1499 га, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 6, з землі запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код 02.01.

 

3. Вилучити із земель запасу комунальної власності, категорія земель - землі житлової і громадської забудови, земельну ділянку загальною площею 0,1499 га, кадастровий номер 2323084000:06:001:0290.

 

4. Передати Стусову Олексію Валерійовичу земельну ділянку площею 0,1499 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0290, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 6, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність.

 

5. Стусову Олексію Валерійовичу право власності на земельну ділянку кадастровий номер 2323084000:06:001:0290 оформити відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Семенівській сільській

голова                                                                                    А.В.Єрмоленко

 

Гід державних послуг. Банер