Порядок денний другої сесії восьмого скликання від 27 листопада 2020 року

1. Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг Семенівської сільської ради».

2. Про створення фінансового відділу Семенівської сільської ради та затвердження Положення про фінансовий відділ Семенівської сільської ради.

3. Про надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) на території Семенівської сільської ради

4. Про затвердження переліку житла, що підлягає приватизації на території Новгородківської сільської ради

5. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 12.12.2019 р. № 02-69/19 «Про сільський бюджет на 2020 рік»

6. Про внесення змін до бюджетних програм Семенівської сільської ради