ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Семенівської сільської ради 2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Семенівської сільської ради:

• «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської сільської ради»;
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради»;
  • «Про встановлення ставок єдиного податку на території Семенівської сільської ради».

Згідно статті 9 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення вищезазначених проектів рішень та аналізів регуляторних впливів.

Проектами рішень передбачається встановити ставки податків, які б забезпечили надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень та регуляторних актів до них будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Семенівської сільської ради за посиланням: http://semenivca.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Надати зауваження та пропозиції можна в письмовій формі за вказаними адресами або на електрону пошту Семенівської сільської ради:

• 72355, с. Семенівка, вул. Першотравнева, 57
  • 72370, с. Новгородківка, вул. Центральна, 8