Порядок видачі архівних довідок (копій, витягів)

у Семенівській сільській раді

Однією з основних функцій працівників архівів є виконання запитів юридичних та фізичних осіб та видача архівних довідок (копій або витягів).

Перелік документів, необхідних для отримання архівної довідки про стаж роботи, розмір заробітної плати, про підтвердження трудового стажу

1.Заява із зазначенням прізвища, імені, по батькові, дати та місця народження (якщо інформація необхідна для виконання запиту), місця фактичного проживання, поштового індексу національного оператора поштового зв’язку або номера поштового відділення оператора поштового зв’язку, за наявності адреси електронної пошти та контактного номера телефону (для фізичної особи), теми (запитання), хронологічної рамки запитуваної інформації.

2.Документ, що засвідчує особу, якої стосується предмет запиту (у разі звернення законного представника – копія документа, що засвідчує представництво та довіреності від людини, якої стосується предмет запиту).

3.Копія сторінок трудової книжки із записами по запитуваному підприємству або, у разі відсутності копії, зазначаються записи трудової книжки (вказуючи назву підприємства, її зміни (перейменування), дати прийняття та звільнення з роботи, номери наказів, перелік займаних посад).

Нагадуємо, що Новомиколаївська, Новгородківська та Полянівська сільські ради ввійшли до складу Семенівської територіальної громади, тому заяву про надання архівної довідки потрібно подавати на ім’я Семенівського сільського голови.

Строк виконання запиту не може перевищувати 30 днів з моменту його реєстрації.

Архівні довідки про підтвердження трудового стажу оформлюються лише за той період роботи, відомості про який є в документах архіву.

Архівні довідки про трудовий стаж складаються за документами трудового архіву Семенівської сільської ради.

Архівна довідка про заробітну плату оформлюється на підставі особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів про нараховану та сплачену заробітну плату.

Надання архівних довідок, копій або витягів на запити фізичних і юридичних осіб, необхідних для соціального захисту громадян, здійснюються безоплатно.