Порядок денний 8 сесії восьмого скликання від 30.03.2021 р.

До  порядку денного 8 сесії восьмого скликання від 30.03.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 01-04/20 «Про сільський бюджет Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до бюджетних програм Семенівської сільської ради.

3. Про затвердження бюджетних програм Семенівської сільської ради на 2021 рік.

4. Про затвердження Положення про місцевий фонд охорони навколишнього природного середовища Семенівської сільської ради.

5. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Семенівської сільської ради за 2020 рік.

6. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Новгородківської сільської ради за 2020 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Новомиколаївської сільської ради за 2020 рік.

8. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Полянівської сільської ради за 2020 рік.

9. Про затвердження старости Високівського старостинського округу Семенівської сільської ради

10. Про ліквідацію трудових архівів та приймання архівних документів

11. Про скасування рішення сільської ради від 26.02.2021 № 07-06/21 «Про затвердження договору позички нерухомого майна»

12. Про передачу в оренду КНП «Територіальне медичне обєднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР нерухомого майна.

13. Про передачу в оренду ГУНП в Запорізькій області нерухомого майна.

14. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 03-04/20 «Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді на 2021 р.»

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

Різне: інформація сільського голови