Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу  з гуманітарних питань, головних спеціалістів відділу земельних відносин економічного розвитку, інвестицій та підприємництва, фінансового відділу, відділу з питань соціального захисту населення,  адміністративно- господарського відділу,  спеціаліста І категорії організаційного відділу, спеціаліста    відділу з питань соціального захисту населення. 

Документи приймаються до 18.04.2020 за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 44-91-41.

Претенденти на заміщення зазначених вакантних посад повинні  бути громадянами України, вільно володіти діловою державною мовою, володіти технікою роботи на персональному комп’ютері, відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

Начальник відділу з гуманітарних питань -  повна вища освіта гуманітарного напрямку за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не нижче ступеню  спеціаліста; стаж роботи за фахом  в  керівних   структурах гуманітарного   напрямку   органів  місцевого самоврядування чи держслужби не менше 3 років. 

Головний спеціаліст відділу земельних відносин,  економічного розвитку,  інвестицій та підприємництва –вища освіта не нижче ступеню  бакалавра, стаж роботи   в органах місцевого самоврядування  не менше 2 років.

Головний спеціаліст фінансового відділу – вища освіта не нижче ступеню  спеціаліста, стаж роботи   в органах місцевого самоврядування  не менше 2 років,

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення - вища освіта  гуманітарного напрямку не нижче  ступеню спеціаліста, стаж роботи  в органах місцевого самоврядування  не менше 2 років.

Головний спеціаліст адміністративно- господарського відділувища освіта   не нижче  ступеню спеціаліста, стаж роботи   в органах місцевого самоврядування  не менше 2 років.

 Спеціаліст  І категорії  організаційного відділу- вища освіта   не нижче  ступеню бакалавра, стаж роботи  в органах місцевого самоврядування,  не менше 1 року

Спеціаліст  відділу з питань соціального захисту населення  освіта   не нижче  ступеню бакалавра, стаж роботи   в органах місцевого самоврядування,  не менше 2 років

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

- копію паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки.

Юридичний відділ Семенівської сільської ради.

Довідки за тел.: 449141

 

 

 

Гід державних послуг. Банер