Фото без опису

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Двадцять сьома сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 01

 

08 червня 2017 року                                                                     с. Семенівка

 

Про корегування встановлених тарифів

на послуги з централізованого водопостачання

на території Семенівської сільської ради

 

Враховуючи багаточисельні звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Українська водна компанія» стосовно збиткового тарифу на послуги з централізованого водопостачання (далі-тариф), рекомендації заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Скоблікова В.В. щодо здійснення коригування тарифу, які були надані на нараді 02.06.2017 року з розгляду проблемних питань водопостачання населених пунктів Семенівської сільської ради, розглянувши протокольне рішення постійної комісії Семенівської сільської ради з питань розгляду тарифів на централізоване водопостачання, збір, вивіз та транспортування побутових відходів від 07.06.2017 року №4 з доданими розрахунками відкоригованого тарифу, на виконання п. 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869, згідно п. 10.2.3. Концесійних договорів на об’єкти централізованого водопостачання в населених пунктах Семенівської сільської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 1.4. Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених Постановою НКРЕКП від 22.03.2017 р. № 307,  у зв’язку зі зміною обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням господарської діяльності з централізованого водопостачання Семенівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити відкориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання:
  • для населення – 21,27 грн. за 1 м3;
  • для бюджетних установ – 20,95 грн. за 1 м3;
  • для інших категорій споживачів – 27,32 грн. за 1 м3.
  1. Секретарю сільської ради Башариній В.В. забезпечити офіційне оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації, на стендах біля адміністративної будівлі сільської ради, на офіційному веб-сайті сільської ради, після набрання даним рішенням законної сили – забезпечити ознайомлення з ним товариство з обмеженою відповідальністю «Українська водна компанія».
  2. Рішення вступає в законну силу з моменту його офіційного оприлюднення.
  3. Рекомендувати ТОВ «Українська водна компанія» здійснювати розрахунки по сплаті за послуги централізованого водопостачання по території Семенівської сільської ради згідно відкорегованого тарифу з 15 червня 2017 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської сільської ради Нетребко П.С.

 

 

Семенівський сільський голова                                           А.В.Єрмоленко