ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

     29.11.2018                                                                                №      - 48/18

 

Про затвердження РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:09:003:0058 у постійне користування під культову будівлю в межах села Обільне на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

        Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 92, 122, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради від 17.05.2018 року № 23-37/18 «Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування під культову будівлю в межах села Обільне на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району», рішення постійної депутатської комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 21.11.2018р., розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, позитивні висновки погоджуючих служб – висновок ГУ Держгеокадастру у Харківській області про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 16681/82-18 від 07.11.2018, відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 28.09.2018 року № 338, на підставі звернення РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ», з метою затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під культову будівлю у постійне користування, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:09:003:0058 площею 0,1000 га, вид угідь –землі під соціально-культурними об’єктами, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, с. Обільне, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

2. Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:09:003:0058, загальною площею 0,1000 га, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Обільне, з землі запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код 03.04).

3. Вилучити із земель запасу комунальної власності, категорія земель - землі житлової і громадської забудови, земельну ділянку загальною площею 0,1000 га, кадастровий номер 2323084000:09:003:0058.

4. Передати РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»  земельну ділянку кадастровий номер 2323084000:09:003:0058 площею 0,1000 га, розташовану на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Обільне, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, у постійне користування.

5. РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» право постійного користування на земельну ділянку кадастровий номер 2323084000:09:003:0058 оформити відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

 

                                                                       

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сьомого скликання

Сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

 29.11. 2018                                                                                             №        -48/18

 

Про надання Пилипчуку Ю.Д. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

         Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., на підставі заяви громадянина Пилипчука Ю.Д. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та з метою оформлення правоустановчих документів на право користування земельною ділянкою, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянину Пилипчуку Юрію Дмитровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,125 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, вул. Фруктова, 29 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею у власність.

2. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не гарантує передачу вказаної земельної ділянки сільською радою. Ризик фінансових витрат на виготовлення проектної документації несе особа-замовник виконання проекту.

3. Громадянину Пилипчуку Юрію Дмитровичу протягом місяця замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та протягом року подати на затвердження згідно вимог чинного законодавства.

4. У випадку невиконання пункту 3 цього рішення, а також у випадку самовільної зміни цільового призначення земельної ділянки – дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення вносить:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

gerb                            ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

сорок  восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

 29.11. 2018                                                                                            №       -48/18

 

Про надання Овчаровій О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

 

         Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 20, 36, 122, 123, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., на підставі заяви громадянки Овчарової О.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, та з метою оформлення правоустановчих документів на право користування земельною ділянкою, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянці Овчаровій Олені Вікторівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,35 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, вул. Першотравнева для городництва з подальшою передачею в оренду строком на 10 років.

 

2. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не гарантує передачу вказаної земельної ділянки сільською радою. Ризик фінансових витрат на виготовлення проектної документації несе особа-замовник виконання проекту відведення.

 

3. Громадянці Овчаровій Олені Вікторівні протягом місяця замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати протягом року на затвердження згідно вимог чинного законодавства.

 

4. У випадку невиконання пункту 3 цього рішення, а також у випадку самовільної зміни цільового призначення земельної ділянки – дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

 

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

 

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

  ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

сорок  восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

 29.11. 2018                                                                                            №       -48/18

 

Про надання Овчаровій О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

         Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 20, 36, 122, 123, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., на підставі заяви громадянки Овчарової О.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, та з метою оформлення правоустановчих документів на право користування земельною ділянкою, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці Овчаровій Олені Вікторівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,35 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, вул. Першотравнева для городництва з подальшою передачею в оренду строком на 10 років.

 

2. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не гарантує передачу вказаної земельної ділянки сільською радою. Ризик фінансових витрат на виготовлення проектної документації несе особа-замовник виконання проекту відведення.

3. Громадянці Овчаровій Олені Вікторівні протягом місяця замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати протягом року на затвердження згідно вимог чинного законодавства.

4. У випадку невиконання пункту 3 цього рішення, а також у випадку самовільної зміни цільового призначення земельної ділянки – дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

     29.11.2018                                                                                №      - 48/18

 

Про затвердження Ніколаєву О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0313 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

 

Керуючись ст. ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради зі змінами від 26.06.2018 року № 18-39/18 «Про надання Ніколаєву О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району», рішення постійної депутатської комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 21.11.2018р., розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, позитивні висновки погоджуючих служб – висновок ГУ Держгеокадастру у Черкаській області про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 7235/82-18 від 02.10.2018, відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 29.09.2018 року № 303, на підставі звернення громадянина Ніколаєва О.В., з метою затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1738 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0313, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 41, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0313, загальною площею 0,1738 га, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 41, з землі запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код 02.01.

3. Вилучити із земель запасу комунальної власності, категорія земель - землі житлової і громадської забудови, земельну ділянку загальною площею 0,1738 га, кадастровий номер 2323084000:06:001:0313.

4. Передати Ніколаєву Олександру Віталійовичу земельну ділянку площею 0,1738 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0313, розташовану на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 41, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність.

5. Ніколаєву Олександру Віталійовичу право власності на земельну ділянку кадастровий номер 2323084000:06:001:0313 оформити відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

 

 ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

     29.11.2018                                                                                №      - 48/18

 

Про затвердження Назаренко Л.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0292 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

    Керуючись ст. ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення Семенівської сільської ради зі змінами від 17.05.2018 року № 20-37/18 «Про надання Назаренко Л.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району», рішення постійної депутатської комісії з питань законності врегулювання земельних відносин, протокол від 21.11.2018р., розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, позитивні висновки погоджуючих служб – висновок ГУ Держгеокадастру у Рівненській області про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 12127/82-18 від 26.10.2018, відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 03.08.2018 року № 230, на підставі звернення громадянки Назаренко Л.С., з метою затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1499 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0292, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 2, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:001:0292, загальною площею 0,1499 га, розташованої на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 2, з землі запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код 02.01.

3. Вилучити із земель запасу комунальної власності, категорія земель - землі житлової і громадської забудови, земельну ділянку загальною площею 0,1499 га, кадастровий номер 2323084000:06:001:0292.

4. Передати Назаренко Людмилі Станіславівні земельну ділянку площею 0,1499 га кадастровий номер 2323084000:06:001:0292, розташовану на території Запорізької області Мелітопольського району Семенівської сільської ради, с. Семенівка вул.Європейська, 2, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення земельної ділянки – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність.

5. Назаренко Людмилі Станіславівні право власності на земельну ділянку кадастровий номер 2323084000:06:001:0292 оформити відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

сорок  восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

 29.11. 2018                                                                                            №       -48/18

 

Про надання Лелі В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в межах села Семенівка на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району

 

         Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 20, 36, 122, 123, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., на підставі заяви громадянина Лелі В.А. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, та з метою оформлення правоустановчих документів на право користування земельною ділянкою, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину Лелі Василю Афанасійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,15 га, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, вул. Першотравнева для городництва з подальшою передачею в оренду строком на 10 років.

2. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не гарантує передачу вказаної земельної ділянки сільською радою. Ризик фінансових витрат на виготовлення проектної документації несе особа-замовник виконання проекту відведення.

3. Громадянину Лелі Василю Афанасійовичу протягом місяця замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати протягом року на затвердження згідно вимог чинного законодавства.

4. У випадку невиконання пункту 3 цього рішення, а також у випадку самовільної зміни цільового призначення земельної ділянки – дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

Сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

     29.11.2018                                                                                №       - 48/18

 

Про скасування рішення сільської ради від 31.08.2018 №09-43/18 «Про надання Ладюкову С.Ф. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства в межах села Тамбовка вул.Річна, 111 на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району»

         Керуючись п.34 ч.1 ст.26, ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі генерального плану населеного пункту села Семенівка, затвердженого рішенням Семенівської сільської ради від 17.07.2015 №03 «Про затвердження Генерального плану з зонінгом села Семенівка Мелітопольського району Запорізької області», враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам генерального плану села Семенівка, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення сільської ради від 31.08.2018 №09-43/18 «Про надання Ладюкову С.Ф. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства в межах села Тамбовка вул.Річна, 111 на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району».
  2. Відмовити громадянину Ладюкову Сергію Федоровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 0,2130 га кадастровий номер 2323084000:10:015:0018, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Тамбовка, вул. Річна, 111, для ведення особистого селянського господарства (під розміщення та обслуговування господарських будівель і дворів) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

gerb                            ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

Сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

     29.11.2018                                                                                №       - 48/18

 

Про скасування рішення сільської ради від 31.08.2018 №08-43/18 «Про надання Ладюкову С.Ф. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства в межах села Семенівка вул. Першотравнева, 52б на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району»

 

 

 

         Керуючись п.34 ч.1 ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі генерального плану населеного пункту села Семенівка, затвердженого рішенням Семенівської сільської ради від 17.07.2015 №03 «Про затвердження Генерального плану з зонінгом села Семенівка Мелітопольського району Запорізької області», враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам генерального плану села Семенівка, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення сільської ради від 31.08.2018 №08-43/18 «Про надання Ладюкову С.Ф. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства в межах села Семенівка вул. Першотравнева, 52б на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району».
  2. Відмовити громадянину Ладюкову Сергію Федоровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 0,0823 га кадастровий номер 2323084000:06:003:0115, розташованої на території Запорізької області, Мелітопольського району, Семенівської сільської ради, с. Семенівка, вул. Першотравнева, 52б, для ведення особистого селянського господарства (під розміщення та обслуговування господарських будівель і дворів) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

                                       

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

_сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

  29.11. 2018                                                                                  №        -48/18

 

 

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 26.06.2018 № 7-39/18 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради»

 

  Керуючись п. 24 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.288 Податкового кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», враховуючи рішення постійної депутатськихої комісії з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до додатку 3 рішення сільської ради від 26.06.2018 № 7-39/18 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради», шляхом його викладення у новій редакції, додається.

2. Секретарю сільської ради Башаріній В.В. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань законності та врегулювання земельних відносин та з питань планування бюджету і фінансів, та економічного розвитку території Семенівської сільської ради.

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

 

Сільський голова                                                                  А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

Додаток 3

рішення сільської ради від 26.06.2018

№ 7-39/18 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради»

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Семенівської сільської ради

від 29.11.2018 р. №    -48/18

 

Ставки орендної плати за земельні ділянки

на території Семенівської сільської ради

не залежно від місцярозташування

 

 

Вид цільового призначення земель

Розмір орендної плати
(% нормативної грошової оцінки)

 

Код

 

Назва

1

2

3

01

Землі сільськогосподарського призначення

х

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  

х

 

рілля

4

 

багаторічні насадження

х

 

під молодими садами до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 8 років з дати укладення договору

1

 

під ягідниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 2 років з дати укладення договору

1

 

під виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 3 років з дати укладення договору

1

 

після вступу у пору плодоношення

12

 

пасовища

12

 

сіножаті

12

 

землі під господарськими будівлями і дворами

1*

01.02

Для ведення фермерського господарства 

х

 

рілля

4

 

багаторічні насадження

х

 

під молодими садами до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 8 років з дати укладення договору

1

 

під ягідниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 2 років з дати укладення договору

1

 

під виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 3 років з дати укладення договору

1

 

після вступу у пору плодоношення

12

 

пасовища

12

 

сіножаті

12

 

землі під господарськими будівлями і дворами

1*

01.03

Для ведення особистого селянського господарства 

х

 

рілля

4

 

багаторічні насадження

х

 

під молодими садами до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 8 років з дати укладення договору

1

 

під ягідниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 2 років з дати укладення договору

1

 

під виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 3 років з дати укладення договору

1

 

після вступу у пору плодоношення

12

 

пасовища

12

 

сіножаті

12

 

землі під господарськими будівлями і дворами

1*

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства 

х

 

рілля

4

 

багаторічні насадження

х

 

під молодими садами до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 8 років з дати укладення договору

1

 

під ягідниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 2 років з дати укладення договору

1

 

під виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, але не більше 3 років з дати укладення договору

1

 

після вступу у пору плодоношення

12

 

пасовища

12

 

сіножаті

12

 

землі під господарськими будівлями і дворами

1*

01.05

Для індивідуального садівництва 

4

01.06

Для колективного садівництва 

4

01.07

Для городництва 

4

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби 

4

01.09

Для дослідних і навчальних цілей 

4

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства 

4

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві 

5

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції 

5

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення  

5

 

землі під господарськими будівлями і дворами

1*

02

Землі житлової забудови

х

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  

0,03

02.02

Для колективного житлового будівництва 

3

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку 

3

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів  

1

02.06

Для колективного гаражного будівництва 

1

03

Землі громадської забудови

х

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій 

3

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 

х

Торгівельний павільйон, магазин

4-12

Автозаправні станції

12

Станція технічного обслуговування

4-12

Інші

4-12

03.08

Для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування 

4-12

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ 

12

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури 

5

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  

3

07

Землі рекреаційного призначення

х

07.02

Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту 

3

07.03

Для індивідуального дачного будівництва 

3

07.04

Для колективного дачного будівництва  

3

09

Землі лісогосподарського призначення

х

09.01

Для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг  

3

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення  

3

10

Землі водного фонду

х

10.06

Для сінокосіння 

3

10.07

Для рибогосподарських потреб 

8

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей 

3

11

Землі промисловості

х

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами

3

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості :

х

Виробництво харчових продуктів, напоїв

3

Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів

3

Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння 

3

Виробництво паперу та паперових виробів

3

Поліграфічна діяльність, тиражування записаної інформації

3

Виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення

6

Виробництво гумових і пластмасових виробів

6

Виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції

6

Металургійне виробництво

6

Виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання

5

Виробництво електричного устатковання

5

Виробництво машин і устатковання

5

Виробництво меблів

5

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств 

6

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) 

3

12

Землі транспорту

х

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту 

3

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства 

5

12.06

Для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту 

5

13

Землі зв'язку

х

13.01

Для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій 

12

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку 

5

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку 

3

14

Землі енергетики

х

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії 

12

 

 

 

Примітка:

  1. розмір орендної плати визначено відповідно до пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України та може бути збільшений у разі визначення орендаря на конкурентних засадах.
  2. Розмір орендної плати на період будівництва встановлюється у розмірі земельного податку, але не більше як на три роки.
  3. * -у разі передачі в оренду земельної ділянки суб’єкту господарювання, зареєстрованому поза межами Семенівської сільської ради, розмір орендної плати становить 4%.
  4. Розмір збитків (неодержаний доход), завданих сільській раді у результаті використання земельної ділянки без правоустановчих документів, визначається у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з урахуванням щорічного коеф. індексації та у разі не проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки – у розмірі 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Запорізькій області.

 

 

 

Секретар сільської ради                                                   В.В.Башаріна

 

 ПРОЕКТ

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

Сорок восьма сесія

 

РІШЕННЯ

 

29.11. 2018                                                                                             №      -48/18

 

Про надання Акціонерному товариству «Мелітопольський м’ясокомбінат» згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:002:0282, на яку поширюється право сервітуту на розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми)

 

      Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, ч.11 79-1, пункт «в» ст. 99, 122, ч.11 ст. 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст. 55-1 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин від 21.11.2018р., на підставі паспорту прив’язки тимчасової споруди, виданого 23.07.2014р Акціонерному товариству «Мелітопольський м’ясокомбінат» Відділом містобудування та архітектури, заяви Акціонерного товариства «Мелітопольський м’ясокомбінат» про надання згоди на встановлення сервітуту на розміщення тимчасової споруди, з метою реєстрації сервітуту, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати Акціонерному товариству «Мелітопольський м’ясокомбінат» згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки кадастровий номер 2323084000:06:002:0282, на яку поширюється право сервітуту на розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми), розташованої на території Семенівської сільської ради за адресою: с. Семенівка вул. Першотравнева (поруч буд.№57), строком до 23.07.2021 року.

2. Рекомендувати Акціонерному товариству «Мелітопольський м’ясокомбінат» протягом місяця замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, та затвердити згідно вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин.

 

Сільський голова                                                                 А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник земельного відділу

Семенівської сільської ради                                                 І.О.Логвін

Аркуш погодження додається

 

 

Гід державних послуг. Банер