Порядк денний сімнадцятої сесії восьмого скликання від 23.11.2021

До  порядку денного 17-ї сесії восьмого скликання від 23.11.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж м. Мелітополя Запорізької області

2. Про передачу майна комунальної власності Семенівської сільської ради до КП «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради на праві господарського відання.

3. Про надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ) на території  Семенівської сільської ради

4. Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності територіальної громади Семенівської сільської ради.