Порядок денний п'ятнадцятої сесії восьмого скликання від 12.10.2021 року

До  порядку денного 15-ї сесії восьмого скликання від 12.10.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 01-04/20 «Про сільський бюджет Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до бюджетних програм, затверджених рішенням сесії Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 02-04/20

3. Про затвердження бюджетних програм Семенівської сільської ради на 2021 рік

4.Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 03-04/20 «Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді на 2021 р.»

5. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 27.08.2020 р. № 08-08/20 «Про визначення послуги з поводження з побутовими відходами, як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах».

6. Про збільшення вартості харчування та підвищення батьківської оплати за перебування  дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської сільської ради

7. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Семенівської сільської ради

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ: