Мелітопольський район

Сьомого  скликання

________________ сесія

РІШЕННЯ

28.03.2019                                                                                               №    -   /19

Про затвердження договору оренди

приміщення, що належить до

комунальної власності

Керуючись гл. 58 Цивільного кодексу України, ч. 5 ст. 16, ст. 25, п. 43 ч. 1 ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  звернення приватної продюсерської фірми «Тавр» від 20.03.2019 року та позитивне рішення постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради з метою проведення концерту ВІА «Лейся песня» 10.04.2019 року, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати приватній продюсерській фірмі «Тавр» (код ЄДРПОУ 20492637) в строкове платне користування приміщення №13 (Глядацький зал зі сценою будинку культури с. Семенівка) комплексу будівель та споруд за адресою 72355, вул. Першотравнева, 1а, с. Семенівка, Мелітопольського р-ну., Запорізької обл. (далі - Майно) площею 345,8 кв.м.

2. Затвердити договір оренди приміщення, що належить до комунальної власності, укладений між Семенівською сільською радою в особі сільського голови Єрмоленко А.В., з однієї сторони, та приватною продюсерською фірмою «ТАВР» в особі генерального директора Федосова Генадія Пилиповича, з іншої.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради.

Семенівський сільський голова                                                                                                        А.В.Єрмоленко