Керуючись Порядком інформування споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  №130, Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір встановити тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів.


Розрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року №1010, Наказу Мінрегіонбуду від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

 

Загальний розмір тарифу

Відповідно до проведених розрахунків загальний розмір тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів пропонується встановити у розмірі 185.06грн.за 1м3 відходів або 20,36грн.з однієї особи на місяць. Розрахунок тарифу,аналіз витрат,планова калькуляція,пояснювальна записка,заява додаються.

 

Періодичність надання послуг з вивезення ТПВ


Послуги з вивезення побутових відходів на території сіл Новгородківського старостинського округу надаються  два рази на місяць відповідно до затвердженого графіку.

 

Обґрунтування розрахунку тарифу

 

Тариф встановлюється у зв’язку з початком надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території сіл Новгородківського старостинського округу на підставі рішення сесії Семенівської сільської ради від 30.01.2020року № 14-02/20 «Про укладання додаткової угоди до Договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Семенівської сільської ради» та рішення сесії Семенівської сільської ради від 25.10.2019року № 04-64/19 «Про надання послуг з вивезення побутових відходів».

 

 

 Зауваження та пропозиції щодо структури та розміру складових тарифу на вивезення ТПВ приймаються протягом 7 днів з моменту публікації даної статті, особисто або поштою за адресою: 72355,Запорізька обл..,Мелітопольський р-н,с.Семенівка,вул..Першотравнева,57, або на електронну адресу [email protected]

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       Адміністрація КП «ЕКОСЕМ»