Керуючись Порядком інформування споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  №130, Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів.


Розрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року №1010, Наказу Мінрегіонбуду від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

 

Загальний розмір тарифу

Відповідно до проведених розрахунків загальний розмір тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів  пропонується встановити у розмірі 178,01грн.за 1м3 відходів або 19,58грн.з однієї особи на місяць. Аналіз витрат, пояснювальна записка,розрахунок тарифу ,планова калькуляція,заява додаються.

 

Періодичність надання послуг з вивезення ТПВ


Послуги з вивезення побутових відходів на території сіл Новомиколаївського старостинського округу надаються  два рази на місяць в с.Трудове та чотири раза на місяць в с.Новомиколаївка відповідно до затвердженого графіку.

 

Обґрунтування розрахунку тарифу

 

Тариф змінюється у зв’язку з зміною деяких статей витрат як у більшу так і в меншу сторону, а саме зменшилась ціна на дизельне паливо,зменшились витрати через перерозподіл між додатковими об’єктами,збільшилась заробітна плата робітників через підвищення рівня прожиткового мінімуму з 01.07.20р.,збільшився обсяг надання послуг(підписання договорів).

 

 

 Зауваження та пропозиції щодо структури та розміру складових тарифу на вивезення ТПВ приймаються протягом 7 днів з моменту публікації даної статті, особисто або поштою за адресою: 72355,Запорізька обл..,Мелітопольський р-н,с.Семенівка,вул..Першотравнева,57 або на електрону адресу: ecosem_kp@ukr.net

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       Адміністрація КП «ЕКОСЕМ»