A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська сільська рада
Запорізька область, Мелітопольський район

Про внесення змін до Положення про постійні комісії Семенівської сільської ради

 

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

П’ятдесят шоста сесія

 

РІШЕННЯ

 

    .    .2019                                                                       №      -56/19

 

Про внесення змін

до Положення про постійні комісії

Семенівської сільської ради

 

Керуючись ст.ст. 25, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою реалізації покладених на Семенівську сільську раду повноважень у здійсненні державної регуляторної політики, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Положення про постійні комісії Семенівської сільської ради, затверджене рішенням Семенівської сільської ради від 19.11.2015 року №01 «Про утворення постійних депутатських комісій сільської ради, затвердження їх складу, положень та обрання голів» (далі – Положення), доповнивши розділ ІІІ Положення новим абзацем наступного змісту:

«До повноважень постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради належить розгляд проектів регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у ході розгляду яких комісія забезпечує підготовку експертного висновку до проектів регуляторних актів, які виносяться на розгляд ради», і далі по тексту.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради.

 

 

 

Сільський голова                                                                                   А.В.Єрмоленко

 

Проект рішення підготував:

Начальник юридичного відділу сільської ради                                  І.В.Рибакова

 

Аркуш погодження додається

 

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Семенівської сільської ради

«Про внесення змін до Положення про постійні комісії Семенівської сільської ради»

 

І. Цілі і завдання рішення

Дане рішення приймається з метою вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторним органом (сільською радою) та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних і неефективних регуляторних актів та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.

 

ІІ. Обґрунтування необхідності прийняття рішення

В процесі прийняття регуляторних актів, регуляторний орган – Семенівська сільська рада наділена повноваженнями та функціями, передбаченими Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», щодо здійснення державної регуляторної політики.

Відповідно до ч.1 ст.31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сільські ради  з  метою  реалізації  покладених на них цим Законом повноважень у здійсненні державної  регуляторної  політики  можуть створювати  у  своєму  складі постійні комісії з питань реалізації державної  регуляторної   політики   або   можуть   покладати  ці повноваження на одну з існуючих постійних комісій відповідної ради.

У разі якщо повноваження у здійсненні державної  регуляторної  політики не покладено на жодну з комісій, виникає необхідність вносити зміни в Положення про постійні комісії Семенівської сільської ради.

 

ІІІ. Загальна характеристика та основні положення рішення

Проектом рішення передбачається:

Внести зміни в Положення про постійні комісії Семенівської сільської ради, затверджене рішенням Семенівської сільської ради від 19.11.2015 року №01 «Про утворення постійних депутатських комісій сільської ради, затвердження їх складу, положень та обрання голів» (далі – Положення), доповнивши розділ ІІІ Положення новим абзацем наступного змісту:

«До повноважень постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради належить розгляд проектів регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у ході розгляду яких комісія забезпечує підготовку експертного висновку до проектів регуляторних актів, які виносяться на розгляд ради», і далі по тексту.

 

ІV. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Дане рішення приймається керуючись ст.ст. 25, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 

V. Очікувані соціально-економічні наслідки прийняття рішення

Прийняття даного рішення сприятиме формуванню ефективного місцевого самоврядування, вдосконаленню правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторним органом (сільською радою) та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних і неефективних регуляторних актів та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.

 

Голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради

 

В.А. Безсонова

Начальник юридичного відділу Семенівської сільської ради                                 І.В.Рибакова

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь