Мелітопольський район

розпорядження

сільського голови

17.04.2020                                                                                                  № 60

Про відзначення Великодня

на території Семенівської

сільської  ради

Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України  Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення  коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  Постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211  «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  від 25.03.2020 № 239 Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", від 02.04.2020р. № 255 Про внесення змін  до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р.№211”,  враховуючи  листи Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА від 15.04. 2020 р. № 01.1-37/ 0634 та Мелітопольської РДА від 16.04.2020р. № 01-30/090,  з метою дотримання вимог дії правового режиму надзвичайної ситуації під час пасхальних богослужінь:

1. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської сільської ради Нетребку П.С. на території сіл  Семенівка,  Обільне, Рівне, Тамбовка,  в.о. старости  Новгородківського старостинського  округу  Швіглу Я.Я., в.о. старости Новомиколаївського старостинського округу Таланову Є.М., в.о. старости Полянівського старостинського округу  Дутко Л.С.  разом з   дільничними інспекторами поліції Лапіним В.В. та Боровиком Є.О. :

1.1  Здійснювати постійний моніторинг дотримання правил карантину,  санітарно – гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм  під час пасхальних  богослужінь на підвідомчих територіях.

1.2 У випадку порушень правил карантину,  санітарно – гігієні -                       них, санітарно-протиепідемічних     правил і  норм   під  час  пасхальних  богослужінь на підвідомчих територіях, невідкладно надавати інформацію про місце та час порушення, а також фото (відео) фіксацію   Семенівському сільському голові Єрмоленко А.В. та до Мелітопольської  РДА за телефонами:

0672571-78   сільський  голова   А.В. Єрмоленко

0963297646-  начальник відділу освіти Наталія Фатєєва

0989888410  - методист районного методичного кабінету  відділу освіти   Світлана Шамова.

3 . Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                  А.В.Єрмоленко