Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:  

 

 -   начальник,  адміністратор ЦНАПу  Семенівської сільської ради

-  провідний спеціаліст відділу земельних відносин, економічного розвитку, інвестицій та підприємництва Семенівської сільської ради.   

Документи  приймаються до 20.08.2021,  за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 449141.

Претенденти на заміщення зазначених вакантних посад повинні бути громадянами України, вільно володіти діловою державною мовою, володіти технікою роботи на персональному комп’ютері, відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

 Начальник,  адміністратор ЦНАПу    - юридична, або екомічна   освіта не нижче ступеню  спеціаліста,  стаж роботи на керівних посадах державних установ не менше 5 років.  

Провідний  спеціаліст   відділу відділу земельних відносин, економічного розвитку, інвестицій та підприємництва:   вища  освіта не нижче ступеню спеціаліста,  досвід роботи з грантовими програмами..

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язанняфінансового характеру за минулийрік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидіїкорупції»;

- копію паспорта громадянинаУкраїни;

- копію  військового  квитка (для  військовозобов`язаних);

- копію  трудової книжки.

   копію документа, який підтверджує рівень володіння державною мовою, якщо це атестат про середнью освіту, то оцінка з української мови повинна бути не нижче   10 (5) балів.  

 

 

Юридичний  відділ  Семенівської сільської   ради.

Довідки за тел.: 449141

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гід державних послуг. Банер