Служба у справах дітей

1 червня в Україні святкується День захисту дітей

«Я-людина, хоча ще дитина. І байдуже, чи я тільки-но з’явилась на світ, чи мені 5 місяців, чи 16 років. Я живу. Маю право жити. Я вслухаюсь в світ, вдивляюсь в його, часом, не такі вже й добрі очі, вростаю в нього своїми думками, мріями, почуттями. Я стаю його часткою. Нехай і малесенькою. Але серед океану слів хтось почує і мій голос. Нехай тихий, але в ньому та незвідана сила, якої не збагнути Вам, дорослим, заклопотаним власними справами, турботами... Я особистість, і ви маєте прислухатись до мене, почути, помітити мене! Я творю свій світ, він схований десь далеко-далеко, на межі між вічністю і реальністю. І однаково, чи білий він, чи чорний – ніхто не має право нівечити його.

15:16 24.05.2021

Служба у справах дітей Семенівської сільської ради запрошує вас стати кандидатом в опікуни та піклувальники для дітей, яким доля не дала відчути радість дитинства від рідних батьків.

У нашому суспільстві, поряд з кожним із нас, існує проблема дитячої бездоглядності, жорстокого поводження та недбальства з боку батьків.

09:09 13.05.2021

23 березня 2021 року працівники Служби у справах дітей спільно з іншими працівниками Семенівської сільської ради відвідали родину громадянки С., діти якої пропускають навчальні заняття без поважних причин

Виконання громадянами батьківських обов’язків перебуває на контролі органу опіки та піклування виконавчого комітету Семенівської сільської ради.

11:47 23.03.2021

Служба у справах дітей зробила рейд по сім'ях села Семенівка Семенівської сільської ради

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, виявлення та попередження дитячої бездоглядності та безпритульності 25 січня 2021 року службою у справах дітей проведено рейд по сім'ях села Семенівка.

15:40 25.01.2021

Жахливі умови проживання: в селі Новомиколаївка у матері забрали дітей через неналежне виконання батьківських обов’язків

На території Семенівської сільської ради в селі Новомиколаївка, проживає родина, в якій перебували двоє малолітніх дітей. Мати дітей, громадянка С. вихованням та утриманням своїх малолітніх дітей не займалася, долею дітей не цікавилася, про фізичний, духовний та розумовий розвиток не піклувалася. Умови для проживання дітей не створені, відсутні запаси продуктів харчування, сезонний одяг в обмеженій кількості. Будинок, в якому проживає родина напівзруйнований, в помешканні брудно і дуже холодно. Постільна білизна відсутня. Діти сплять на дивані, який не придатний для відпочинку. Умови для прийняття гігієнічних процедур взагалі не передбачені.

12:07 25.01.2021