Сектор з питань соціальної роботи

Допомога особам похилого віку

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України № 760 від 13.11.2013 р. «Про затвердження державного стандарту догляду вдома» фахівцями Сектору з питань соціальної роботи відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради будо здійснено відвідування одиноких осіб похилого віку, які не мають підтримки рідних або близьких. Під час  відвідування виявлено, що літні люди не купують собі нових речей вже десятки років, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем.

13:36 03.02.2022

Патронат над дитиною

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

08:17 20.01.2022

23 – 24 листопада 2021 року в закладах освіти відбулись тренінги для дівчат 9 – 11 класів «Стосунки без насильства»

23 – 24 листопада 2021 року благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» в рамках проекту «Подолання домашнього насильства в Запорізькій області», за підтримки Фонду сприяння демократії посольство США в України, на базі Семенівського ЗЗСО I- III ст.. та  КЗ «Новомиколаївського ЗЗСО I – III ст..» провели тренінги для дівчат 9 – 11 класів «Стосунки без насильства». Мета тренінгу: підвищити усвідомленість дівчат з поняттям гендернообумовлене та домашнє насильство, визначення видів насильства, відмінності конфлікту від насильства, цикл насильства та як не допустити насильство у відношеннях. Семенівська сільська рада висловлює подяку благодійній організації «Благодійний фонд «Все можливо» та сподівається на подальшу співпрацю.

09:27 29.11.2021

Інформаційні бесіди з мешканцями громади щодо протидії насильству та торгівлі людьми

Згідно з планом заходів  Семенівської сільської ради з проведення щорічної Міжнародної компанії «16 днів проти насильства»  затвердженим сільським головою Андрієм Єрмоленко, фахівці сектору з питань соціальної роботи відділу соціального захисту населення Семенівської  сільської ради спільно з офіцером громади Лапіним В.В. провели інформаційні бесіди з мешканцями громади та розповсюдили друковану продукцію щодо протидії насильству та торгівлі людьми, що дадуть змогу кожній людині знайти спеціалізовану службу підтримки поруч з її місцем проживання – притулок, денний центр; консультативну службу, мобільну бригаду, перелік наявних спеціалізованих служб на рівні області. Також в бібліотеках Семенівської сільської ради була представлена ілюстрована виставка «Україна – за мир. Ми проти насилля» її мета інформування суспільства щодо неприпустимості будь – яких проявів насильства, створення нульової толерантності до цього явища, а також привернення уваги до того, що постраждати від насильства може кожен/-а.

09:22 29.11.2021

Гуманітарна допомога багатодітним сім’ям

7 вересня 2021 року на території Полянівського старостинського округу спеціалістами  сектору з питань соціальної роботи відділу з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради Хрульовою І.М. спільно зі служителями Греко-католицької церкви с. Полянівка та с. Лазурне, надано гуманітарну допомогу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Кожна сім’я отримала товари побутової хімії та продуктовий набір, до якого входили сухі крупи, консерви, рослинну олію, згущене молоко. Заходом охоплено 7 багатодітних сімей та 1 опікунська сім’я.

13:50 08.09.2021

Благодійна акція для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

3 вересня 2021 року на території Полянівського старостинського округу фахівцями із соціальної роботи сектору з питань соціальної роботи відділу з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради  було проведено планові відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Спільно зі служителями Греко-католицької церкви Мелітополя при сприянні МБФ «Карітас» м. Запоріжжя, була проведена благодійна акція для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, в ході якої дітям шкільного віку надано рюкзаки та канцелярське приладдя. Під час відвідування сімей проводилась профілактична бесіда щодо дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання та налагодження житлово-побутових умов, участі батьків у навчально-виховному процесі та дотримання рекомендацій лікарів щодо лікування дітей.

09:44 06.09.2021