Інформаційні бесіди з мешканцями громади щодо протидії насильству та торгівлі людьми

Згідно з планом заходів  Семенівської сільської ради з проведення щорічної Міжнародної компанії «16 днів проти насильства»  затвердженим сільським головою Андрієм Єрмоленко, фахівці сектору з питань соціальної роботи відділу соціального захисту населення Семенівської  сільської ради спільно з офіцером громади Лапіним В.В. провели інформаційні бесіди з мешканцями громади та розповсюдили друковану продукцію щодо протидії насильству та торгівлі людьми, що дадуть змогу кожній людині знайти спеціалізовану службу підтримки поруч з її місцем проживання – притулок, денний центр; консультативну службу, мобільну бригаду, перелік наявних спеціалізованих служб на рівні області. Також в бібліотеках Семенівської сільської ради була представлена ілюстрована виставка «Україна – за мир. Ми проти насилля» її мета інформування суспільства щодо неприпустимості будь – яких проявів насильства, створення нульової толерантності до цього явища, а також привернення уваги до того, що постраждати від насильства може кожен/-а.