Допомога особам похилого віку

Відповідно до наказу Міністерства
соціальної політики України № 760 від 13.11.2013 р.
«Про затвердження державного стандарту догляду вдома» фахівцями Сектору з питань соціальної роботи відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради будо здійснено відвідування одиноких осіб похилого віку, які не мають підтримки рідних або близьких. Під час  відвідування виявлено, що літні люди не купують собі нових речей вже десятки років, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем.

Просимо всіх небайдужих мешканців громади надати, по можливості, посильну допомогу  одиноким людям похилого віку продуктами харчування,  одягом, побутовою технікою.

Для надання допомоги необхідно звернутися до фахівців Сектору з питань соціальної роботи відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради, які працюють в старостинських округах або безпосередньо, до  Семенівської сільської ради з метою уточнення осіб, які найбільше потребують підтримки.