23 – 24 листопада 2021 року в закладах освіти відбулись тренінги для дівчат 9 – 11 класів «Стосунки без насильства»

23 – 24 листопада 2021 року благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» в рамках проекту «Подолання домашнього насильства в Запорізькій області», за підтримки Фонду сприяння демократії посольство США в України, на базі Семенівського ЗЗСО I- III ст.. та  КЗ «Новомиколаївського ЗЗСО IIII ст..» провели тренінги для дівчат 9 – 11 класів «Стосунки без насильства». Мета тренінгу: підвищити усвідомленість дівчат з поняттям гендернообумовлене та домашнє насильство, визначення видів насильства, відмінності конфлікту від насильства, цикл насильства та як не допустити насильство у відношеннях. Семенівська сільська рада висловлює подяку благодійній організації «Благодійний фонд «Все можливо» та сподівається на подальшу співпрацю.