Відділ земельних відносин, економічного розвитку, інвестицій та підприємництва

Семінар щодо актуальних питань для бізнесу і нововведень в податковому законодавстві

Семенівська сільська рада в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Запорізької області планує проведення семінару щодо актуальних питань для бізнесу і нововведень в податковому законодавстві.

09:08 10.01.2022

В Україні запрацював онлайн-помічник LandInvest для землевласників

Напередодні впровадження ринку землі, перший етап якого розпочнеться 1 липня 2021 року, в Україні запрацював LandInvest — перша онлайн-платформа для безкоштовного консультування власників земельних ділянок. Про це повідомляється в прес-релізі компанії LandInvest.  «Користувачі платформи можуть протягом п'яти хвилин перевірити, чи оформлена їхня ділянка належним чином. А також дізнатися найоптимальніші варіанти її продажу в майбутньому та як захистити себе від шахраїв. Користувачу необхідно лише перейти у Viber-бот і ввести кадастровий номер земельної ділянки. Після перевірки бот надішле повідомлення з актуальною інформацією про статус ділянки в державному реєстрі», — розповідають в LandInvest. Крім того, чат-бот може кваліфіковано відповісти на найпоширеніші запитання про ринок землі: як він працюватиме, як дізнатися ціну ділянки, чи можна продати частину паю, як продати землю, якщо вона перебуває в оренді, куди потрібно звернутися для оформлення землі? «Окрім практичної допомоги пайовикам, платформа LandInvest працюватиме як інформаційний ресурс — висвітлюватиме актуальні події навколо ринку, публікуватиме аналітику та допоміжні матеріали для пайовиків», — додають розробники онлайн-платформи.

09:25 08.06.2021

Долучайтесь до проєкту #ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі»

Проєкт «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі» – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета - підвищення ефективності виробництва та створити додану вартість продукції в 8 цільових областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проєкт фаховими консультантами.

12:45 04.03.2021