Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) підготувала Алгоритм практичної рекомендації щодо правильної фіксації руйнувань агропідприємств.
https://land.gov.ua/derzhheokadastr-povidomliaie-pro-indeksatsiiu-normatyvnoi-hroshovoi-otsinky-zemel-za-2021-rik/
Семенівська сільська рада в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Запорізької області планує проведення семінару щодо актуальних питань для бізнесу і нововведень в податковому законодавстві.
Екологічний Рух «Зелене Сонце» та Національний Ботанічний Сад iм. М. М. Гришка НАН України приділяє особливу увагу існуючій проблемi, безпосередньо пов'язаній з фермерським видом діяльності.
ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!
Чисельність зареєстрованих працівників на округах завантажити
Напередодні впровадження ринку землі, перший етап якого розпочнеться 1 липня 2021 року, в Україні запрацював LandInvest — перша онлайн-платформа для безкоштовного консультування власників земельних ділянок. Про це повідомляється в прес-релізі компанії LandInvest. «Користувачі платформи можуть протягом п'яти хвилин перевірити, чи оформлена їхня ділянка належним чином. А також дізнатися найоптимальніші варіанти її продажу в майбутньому та як захистити себе від шахраїв. Користувачу необхідно лише перейти у Viber-бот і ввести кадастровий номер земельної ділянки. Після перевірки бот надішле повідомлення з актуальною інформацією про статус ділянки в державному реєстрі», — розповідають в LandInvest. Крім того, чат-бот може кваліфіковано відповісти на найпоширеніші запитання про ринок землі: як він працюватиме, як дізнатися ціну ділянки, чи можна продати частину паю, як продати землю, якщо вона перебуває в оренді, куди потрібно звернутися для оформлення землі? «Окрім практичної допомоги пайовикам, платформа LandInvest працюватиме як інформаційний ресурс — висвітлюватиме актуальні події навколо ринку, публікуватиме аналітику та допоміжні матеріали для пайовиків», — додають розробники онлайн-платформи.
Проєкт «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі» – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета - підвищення ефективності виробництва та створити додану вартість продукції в 8 цільових областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проєкт фаховими консультантами.
Школа птахівника - 2021
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти