Семінар щодо актуальних питань для бізнесу і нововведень в податковому законодавстві

Семенівська сільська рада в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Запорізької області планує проведення семінару щодо актуальних питань для бізнесу і нововведень в податковому законодавстві.

В ході семінару фахівцем податкової служби та представником аудиторської компанії буде надано необхідну консультативну допомогу та відповіді на всі виникаючі питання учасників семінару.

З метою надання інформації в повному обсязі ПРОСИМО суб’єктів підприємницької діяльності надати до сільської ради у термін до 14 січня 2022 року перелік питань, що виникають в процесі ведення бізнесу у зв’язку зі змінами законодавства.

Про дату і час проведення семінару всі учасники будуть попереджені заздалегідь.