ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємства, Лєх Ірина Іванівна - на зв`язку з мешканцями області

У п`ятницю 19 лютого 2021 року до Запорізького обласного контактного центру завітає Депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємства, Лєх Ірина Іванівна щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області. "Пряма лінія" триватиме з 13:00 до 14:00

08:00 23.02.2021

т.в.о директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації - на зв`язку з мешканцями області

У вівторок 23 лютого 2021 року до Запорізького обласного контактного центру завітає т.в.о директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Захарчук Віктор Миколайович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

08:00 22.02.2021

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації - на зв`язку з мешканцями області

У п`ятницю 19 лютого 2021 року до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації, Литвиненко Віталій Анатолійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

13:46 18.02.2021

Перший заступник голови Запорізької обласної ради - на зв`язку з мешканцями області

У середу, 10 лютого 2021 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Любім Людмила Сергіївна

09:00 09.02.2021

Директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації - на зв'язку з мешканцями області.

У п'ятницю, 5 лютого, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, Абдурахманова Світлана Петрівна Дзвінки приймаються з 11:00 до 12:00 за телефоном 0-800-503-508.

09:00 04.02.2021

Депутат – на прямому телефонному зв’язку із мешканцями Запорізької області

Депутат – на прямому телефонному зв’язку із запоріжцями У середу, 3 лютого, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету Маргарита Ігорівна Трипольська.

13:17 02.02.2021