ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ МОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА БЕЗ ДЕКЛАРАЦІЙ

• Переглядів: 176

Військова агресія рф змушує багатьох українців залишати власні домівки. Понад 8 млн наших співвітчизників уже стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС ВПО

• Переглядів: 164

В зв'язку з нападом росії на Україну з 24 лютого 2022 року понад мільйони українців були змушені переселитися в безпечніші області країни чи виїхати за кордон. Тому наразі питання сприяння інтеграції ВПО через усунення перешкод у реалізації їх прав та основоположних свобод, забезпечення повного доступу до адміністративних, соціальних, культурних та інших послуг, а також створення умов для розвитку потенціалу та посилення спроможності внутрішньо переміщених осіб у приймаючих територіальних громадах є найбільш актуальним.