Проєкти рішень дванадцятої сесії восьмого скликання 12.07.2021 року

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області (завантажити)

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області (завантажити)

Про встановлення єдиного податку на території Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області (завантажити)

Про коригування тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами(вивезення ТПВ) на території Семенівської сільської ради (завантажити)

Про виготовлення додаткових гербових номерних печаток та номерних штампів виконавчого комітету Семенівської сільської ради (завантажити)

Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020року № 03-04/20 «Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді на 2021р.» (завантажити)

Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна Новгородківської, Новомиколаївської та Полянівської сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Семенівської сільської ради (завантажити)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 01-04 /20 «Про бюджет Семенівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (завантажити)

Про внесення змін до бюджетних програм затверджених рішенням сесії Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 02-04/20 (завантажити)

Про створення комунального підприємства «Шкільне харчування» Семенівської сільської ради, затвердження Статуту та штатного розпису  (завантажити)