Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
Тринадцята сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради № 14 – 09/21 від 29.04.2021 «Про надання згоди на набуття прав засновника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги МРР ЗО», права підпису Договору та затвердження Статуту в новій редакції»
Керуючись ст. 11, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 5,6,9 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи рішення Новенської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області від 27.07.2021 № 5 «Про відмову від прийняття прав засновника та співвласника Комунальної некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області», сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення Семенівської сільської ради № 14 – 09/21 від 29.04.2021 «Про надання згоди на набуття прав засновника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги МРР ЗО», права підпису Договору та затвердження Статуту в новій редакції», вилучивши словосполучення «Новенська сільська рада Мелітопольського району Запорізької області» з тексту рішення та Статуту в новій редакції в усіх відмінках.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-культурного розвитку території Семенівської сільської ради, освіти, охорони здоров'я, спорту. соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проект рішення вносить:
Перший заступник сільського голови Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Пояснювальна записка
до проекту рішення Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради № 14 – 09/21 від 29.04.2021 «Про надання згоди на набуття прав засновника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги МРР ЗО», права підпису Договору та затвердження Статуту в новій редакції»
Проект рішення вноситься відповідно до ст. 11, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 5,6,9 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи рішення Новенської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області від 27.07.2021 № 5 «Про відмову від прийняття прав засновника та співвласника Комунальної некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» з метою набуття прав засновника КНП «Центр ПМСД МРР ЗО».
Перший заступник сільського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
____________скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Керуючись ст. 142 Конституції України, ст. 1, 16, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи рішенням сесії Мелітопольської районної ради від 15.07.2021 № 18 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Мелітопольського району до комунальної власності Семенівської сільської ради, що знаходяться на балансі комунальної установи «.Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області», сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Мелітопольського району, що знаходяться на балансі комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області», згідно додатку.
2. Затвердити склад комісії з приймання – передачі майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Мелітопольського району до комунальної власності Семенівської сільської ради, що знаходяться на балансі комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області», у складі:
Станчевська
Ольга Василівна - перший заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії;
Зеленська
Юлія Валеріївна - начальник відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради, секретар комісії;
Нєдєлько
Віталій Олександрович - директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області», член комісії;
Рибакова
Інна Володимирівна - начальник юридичного відділу Семенівської сільської ради, член комісії;
Слободянюк
Дарина Юріївна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності Семенівської сільської ради, член комісії.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства та постійну депутатську комісію з питань соціально-культурного розвитку території Семенівської сільської ради, освіти, охорони здоров'я, спорту. соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проект рішення вносить:
Перший заступник сільського голови Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Аркуш погодження додається
Додаток
до рішення сільської ради
від_______№___________
Перелік майна
комунальної установи ««Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області», що передається до комунальної власності Семенівської сільської ради
№ |
Назва |
Кількість, шт. |
Ціна, грн. |
Сума, грн. |
1 |
Велосипед. Серійний № 10510019 |
1 |
410 |
410 |
2 |
Велосипед. Серійний № 10510023 |
1 |
410 |
410 |
3 |
Велосипед. Серійний № 10510030 |
1 |
410 |
410 |
4 |
Велосипед. Серійний № 10510036 |
1 |
416 |
416 |
5 |
Велосипед. Серійний № 10540002 |
1 |
995 |
995 |
6 |
Велосипед. Серійний № 10540006 |
1 |
995 |
995 |
7 |
Велосипед. Серійний № 10510010 |
1 |
403 |
403 |
|
Разом |
7 |
|
4039 |
Секретар ради Віра БАШАРІНА
Пояснювальна записка
до проекту рішення «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району»
Проект рішення вноситься на підставі рішенням сесії Мелітопольської районної ради від 15.07.2021 № 18 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Мелітопольського району до комунальної власності Семенівської сільської ради, що знаходяться на балансі комунальної установи «.Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області» та відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Мелітопольська районна рада вище зазначеним рішенням передає Семенівській сільській раді 7 велосипедів для соціальних працівників, які обслуговують за місцем проживання самотніх людей, які потребують сторонньої допомоги.
Прийняття цього майна полегшить роботу соціальних працівників на території Семенівської сільської ради.
Перший заступник сільського голови
з питань діяльності виконавчих органів Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про прийняття у комунальну власність
Семенівської сільської ради із спільної
власності територіальних громад сіл,
селищ, міст Мелітопольського району
спеціалізованого автобусу для
перевезення школярів Семенівської сільської ради
Керуючись ст. 142 Конституції України, ст. 1, 16, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи рішення сесії Мелітопольської районної ради від 15.07.2021 № 17 « Про приймання до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району автобусу спеціального для перевезення школярів і передачі його до комунальної власності Семенівської сільської ради», що знаходяться на балансі Мелітопольської районної ради Запорізької області
ВИРІШИЛА:
- Надати згоду на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради спеціалізованого автобусу для перевезення школярів ЗАЗ А08А2В – 10
VIN-код кузова Y6DA08A2BL0000058, що знаходяться на балансі Мелітопольської районної ради Запорізької області вартістю 1583900грн.
- Затвердити склад комісії з приймання – передачі майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Мелітопольського району до комунальної власності Семенівської сільської ради, що знаходяться на балансі Мелітопольської районної ради Запорізької області, у складі:
Павло НЕТРЕБКО |
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської сільської ради голова комісії; |
Олександр БАБАКИН |
Завідувач адміністративно-господарським відділом секретар комісії |
Владислав ТКАЧЕНКО |
Начальник відділу освіти Семенівської сільської ради, член комісії; |
Дарина Слободянюк |
головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Семенівської сільської ради, член комісії. |
Андрій Сігута
|
Заступник голови Мелітопольської районної ради |
- Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про затвердження Положення про присвоєння, зміни адрес об'єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, які знаходяться на території Семенівської сільської ради та Положення про Реєстр площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, інших об’єктів нерухомого майна, розташованих на території сільської ради
Керуючись ст. 25, п. 42, 41 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна» від 7 липня 2021 р. № 690,та метою встановлення на території сільської ради єдиного функціонального механізму ведення адресної бази Семенівської сільської ради, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Положення про присвоєння, зміни адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, які знаходяться на території Семенівської сільської ради, що додається.
2. Затвердити Положення про Реєстр площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, інших об’єктів нерухомого майна, розташованих на території сільської ради, що додається.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проєкт підготував
Начальник відділу містобудування та архітектури
|
|
Андрій ЗДОРІЧЕНКО |
Аркуш погодження додається
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення сільської ради
______________ № ________
ПОРЯДОК
присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, які знаходяться на території Семенівської сільської ради
Загальні положення
1. Порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, які знаходяться на території Семенівської сільської ради (далі за текстом – Порядок) розроблено відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав та їх обмежень», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 07.07.2021 № 690 та інших законодавчих актів України.
2. Це Положення визначає процедуру присвоєння, зміни адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, на території Семенівської сільської ради і є обов’язковим для виконання всіма розташованими на її території підприємствами, установами та організаціями, громадськими об’єднаннями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території Семенівської сільської ради.
3. У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:
блоковані будинки — два та більше житлових (садибного типу, садові, дачні) будинки заввишки не більше чотирьох поверхів, у яких є хоча б одна спільна стіна, збудовані на межі окремих земельних ділянок за різними кадастровими номерами. Кожен блокований будинок є окремим об’єктом нерухомості і йому присвоюється окремий номер по вулиці (провулку тощо);
вбудовані приміщення — приміщення, що є частиною внутрішнього об’єму будівлі;
вбудовано-прибудовані приміщення — приміщення, частина внутрішнього об’єму яких є частиною внутрішнього об’єму основної будівлі, а інша частина — прибудованою;
прибудовані приміщення — приміщення, що прибудовані до основної будівлі та мають з нею хоча б одну спільну стіну;
назва поіменованого об’єкта — назва гідрографічного, соціально-економічного, природно-заповідного, лінійного або іншого подібного об’єкта за межами населених пунктів, визначеного відповідно до компетенції в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, або органом місцевого самоврядування;
2 Продовження додатка
реквізит адреси «номер окремої частини об’єкта» — реквізит адреси об’єкта будівництва, об’єкта нерухомого майна, що визначає номер квартири, гаражного боксу, машиномісця, іншого житлового та нежитлового приміщення, яке є самостійним об’єктом права на нерухоме майно.
Термін «інформаційні ресурси системи містобудівного кадастру» вживається у значенні, наведеному в Положенні про містобудівний кадастр, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2011, № 41, ст. 1673).
Категорії вулиць під час присвоєння адрес визначаються відповідно до додатка Ж-1 ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій”.
Інші терміни у цьому Порядку вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі ― Закон).
4. Адресою об’єкта нерухомого майна (далі - адреса) є унікальна структурована сукупність реквізитів, що використовуються для ідентифікації об’єкта та визначення місця його розташування на місцевості.
5. Основними реквізитами адреси об’єкта будівництва, об’єкта нерухомого майна є:
3) назва району - для населених пунктів районного підпорядкування;
4) назва населеного пункту, а для об’єктів, розташованих за його межами, - назва найближчого населеного пункту Семенівської сільської ради);
5) назва гідрографічного, соціально-економічного, природно-заповідного або іншого подібного об’єкта (за наявності);
6) назва вулиці, площі, майдану, шосе, проспекту, бульвару, алеї, провулку, узвозу тощо (далі - вулиця) (за наявності);
7) номер об’єкта (будинку, будівлі, споруди);
8) номер корпусу - для об’єктів, які складаються з декількох корпусів;
9) номер квартири, гаражного боксу, машиномісця, іншого житлового та нежитлового приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна (за наявності).
Перелік гідрографічних, соціально-економічних, природно-заповідних або інших подібних об’єктів, які можуть використовуватися як реквізит адреси на певній території, затверджується відповідним виконавчим комітетом Семенівської сільської ради.
Реквізит адреси об’єкта, передбачений пунктом 9 цієї статті, визначається замовником у проектній документації на будівництво об’єкта (на планах поверхів). Реквізит адреси, визначений пунктом 9 цієї статті, в індивідуальному (садибному) житловому будинку, садовому, дачному будинку, які відповідно до цього Закону споруджені без проектної документації, визначається у технічному паспорті на будинок, складеному за результатами технічної інвентаризації.
У разі поділу або об’єднання окремих частин об’єкта нерухомого майна (квартир, житлових та нежитлових приміщень) реквізит адреси об’єкта нерухомого майна, передбачений пунктом 9 цієї статті, визначається замовником відповідно до Порядку присвоєння адрес та зазначається у проектній документації на будівництво об’єкта, документах, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
Порядок подання документів для присвоєння,
зміни, коригування, анулювання адреси та строки їх розгляду
6. Відділ містобудування та архітектури Семенівської сільської ради (далі - орган з присвоєння адреси) протягом п’яти робочих днів з дня отримання повідомлення про необхідність присвоєння адреси об’єкту нового будівництва, визначеного частиною дев’ятою статті 36 та частиною третьою статті 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:
1) приймає рішення про присвоєння адреси, що повинно містити відомості про ідентифікатор об’єкта будівництва;
2) оприлюднює рішення про присвоєння адреси на своєму офіційному веб-сайті;
3) вносить інформацію про присвоєння адреси (у тому числі копію рішення про присвоєння адреси) до Реєстру будівельної діяльності.
Адреса вважається присвоєною з дня внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її присвоєння.
7. Заява подається до органу з присвоєння адреси:
1) в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги;
2) у паперовій формі особисто заявником (у тому числі через центри надання адміністративних послуг) або поштовим відправленням з описом вкладення.
Виключно в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги, подаються документи для отримання таких адміністративних та інших визначених Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» послуг щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками (крім об’єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю»).
Документи, що подаються повинні відповідати таким вимогам:
1) документи мають викладатися державною мовою;
2) текст документів має бути розбірливим (написаний машинодруком або від руки друкованими літерами);
4 Продовження додатка
3) документи не повинні містити підчищення або дописки, закреслені слова та інші виправлення, не обумовлені в них, орфографічні та арифметичні помилки, заповнюватися олівцем, а також містити пошкодження, які не дають змоги однозначно тлумачити їх зміст;
4) документи в електронній формі мають бути оформлені згідно з вимогами, визначеними законодавством.
Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що посвідчує його особу відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу такого заявника, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу.
У разі подання документів представником власника (співвласників) об’єкта нерухомого майна заявник додатково пред’являє документ, що засвідчує його повноваження.
Документ, що засвідчує повноваження представника, виданий відповідно до законодавства іноземної держави, повинен бути легалізований (консульська легалізація чи проставлення апостиля) в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
Документ, що засвідчує повноваження представника, викладений іноземною мовою, повинен бути перекладений на державну мову із засвідченням вірності перекладу з однієї мови на іншу або підпису перекладача в установленому законодавством порядку.
Заявник несе відповідальність за відповідність копій поданих документів в електронній формі оригіналам таких документів у паперовій формі. Такі копії засвідчують кваліфікованим електронним підписом заявника.
Подання документів з порушенням вимог, визначених цією частиною, є підставою для залишення таких документів без розгляду та повернення їх заявнику, про що повідомляється заявник у строк, що не перевищує строк, передбачений для розгляду відповідних документів.
У разі якщо після присвоєння адреси відбулося коригування проектної документації, що може вплинути на визначення адреси об’єкта нового будівництва (зміна місця розташування об’єкта, головного входу, зміна кількості об’єктів тощо), замовник у повідомленні про такі зміни зазначає про необхідність коригування.
8. Орган з присвоєння адреси протягом п’яти робочих днів з дня отримання повідомлення, визначеного частиною шостою статті 36 та частиною сьомою статті 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності:
1) приймає рішення про коригування адреси, що повинно містити відомості про раніше присвоєну адресу та ідентифікатор об’єкта будівництва;
5 Продовження додатка
2) оприлюднює рішення про коригування адреси на своєму офіційному веб-сайті;
3) вносить інформацію про коригування адреси (у тому числі копію рішення про коригування адреси) до Реєстру будівельної діяльності.
Адреса вважається зміненою, присвоєною, анульованою з дня внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її коригування.
Рішення про коригування адреси доводиться до відома заявника у день внесення інформації про коригування адреси до Реєстру будівельної діяльності.
9. Підставами для зміни адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта є:
1) зміни в адміністративно-територіальному устрої (у тому числі зміна назви області, району, населеного пункту);
2) зміна назви вулиці, її об’єднання та поділ;
3) зміна назви гідрографічного, соціально-економічного, природно-заповідного або іншого подібного об’єкта;
4) об’єднання, поділ закінчених будівництвом об’єктів, виділення частки із закінченого будівництвом об’єкта;
5) упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна у визначених Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та випадках, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес.
Рішення про зміну назви адміністративно-територіальної одиниці, вулиці або назви гідрографічного, соціально-економічного, природно-заповідного або іншого подібного об’єкта є одночасно рішенням про зміну адреси.
У разі якщо відповідно до законодавства прийнято рішення про зміну меж адміністративно-територіальної одиниці, об’єднання та поділу вулиці, орган з присвоєння адреси протягом 30 календарних днів здійснює впорядкування нумерації (у разі необхідності такого впорядкування).
10. Для зміни адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта у разі його об’єднання, поділу або виділення частки (крім квартири, житлового або нежитлового приміщення тощо) подаються такі документи:
1) заява власника (співвласників) закінченого будівництвом об’єкта про зміну адреси із зазначенням прізвища, імені, по батькові власника (співвласників) та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, відомостей про адресу, ідентифікатор закінченого будівництвом об’єкта (для об’єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви), реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (у разі якщо право власності на об’єкт зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);
2) документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його об’єднання, поділу або виділення частки, - у разі, якщо право власності на
6 Продовження додатка
об’єкт не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
3) копія договору про поділ спільного майна, договір про виділ у натурі частки із спільного майна або відповідне рішення суду - у разі, якщо об’єкт перебуває у спільній власності;
4) документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (крім випадків, якщо об’єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу, об’єднання або виділення без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення), - у разі, якщо відомості про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта не внесено до Реєстру будівельної діяльності;
5) технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна - у разі, якщо технічний паспорт створений без використання Реєстру будівельної діяльності;
6) копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням;
7) копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.
Копії документів, що подаються для зміни адреси об’єкта нерухомого майна, засвідчуються заявником (його представником).
Особливості присвоєння, зміни, коригування адреси до запровадження електронної системи
11. До запровадження електронної системи присвоєння адреси здійснюється за вибором замовника після отримання права на виконання будівельних робіт або після прийняття закінченого будівництвом об’єкта в експлуатацію.
Присвоєння адреси самочинно збудованим об’єктам, на які визнано право власності за рішенням суду, та об’єктам, визначеним пунктом 9 розділу V "Прикінцеві положення" цього Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», здійснюється після прийняття в експлуатацію таких об’єктів.
Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, які будуються (збудовані) на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (крім будинків, які містять дві та більше квартир, споруджених відповідно до законодавства), не потребують прийняття рішення про присвоєння адреси. Адресою такого об’єкта вважається місце розташування земельної ділянки, на якій споруджено відповідний будинок, згідно із відомостями Державного
7 Продовження додатка
реєстру речових прав на нерухоме майно. За бажанням замовника такому об’єкту може бути присвоєно адресу в порядку, визначеному цим Порядком.
12. Для присвоєння адреси подаються такі документи:
1) заява про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва або закінченого будівництвом об’єкта із зазначенням прізвища, імені, по батькові заявника та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи;
2) копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес), - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
3) генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва;
4) копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва (якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів);
5) копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта (якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів);
6) копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням або в електронній формі;
7) копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.
Копії документів, що подаються для присвоєння адреси, засвідчуються замовником (його представником).
13. У разі якщо після присвоєння адреси відбулося коригування проектної документації, що може вплинути на визначення адреси об’єкта нового будівництва (зміна місця розташування об’єкта, головного входу, зміна
8 Продовження додатка
кількості об’єктів тощо), замовник звертається до органу з присвоєння адреси із заявою про коригування адреси щодо об’єкта будівництва, до якої додаються:
1) генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про коригування адреси щодо об’єкта будівництва;
2) копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням або в електронній формі;
3) копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.
Копії документів, що подаються для коригування адреси щодо об’єкта будівництва, засвідчуються замовником (його представником).
14. Орган з присвоєння адреси протягом п’яти робочих днів з дня отримання заяви про присвоєння, зміну, коригування адреси:
1) приймає рішення про присвоєння, зміну, коригування адреси/відмову у присвоєнні, зміні, коригуванні адреси;
2) оприлюднює рішення про присвоєння, зміну, коригування/відмову у присвоєнні, зміні, коригуванні адреси на своєму офіційному веб-сайті;
3) надає заявнику рішення про присвоєння, зміну, коригування/відмову у присвоєнні, зміні, коригуванні адреси у спосіб, відповідно до якого подавалися документи.
Рішення про присвоєння/відмову у присвоєнні адреси повинно містити відомості про місце розташування об’єкта згідно з документом, що дає право на виконання будівельних робіт (у разі присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва), або документом, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (у разі присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта).
Рішення про зміну, коригування адреси повинно містити відомості про попередню адресу щодо закінченого будівництвом об’єкта.
Рішення про відмову у присвоєнні, зміні, коригуванні адреси повинно містити посилання на конкретну норму (пункт, статтю) законодавства із зазначенням, що саме порушено під час оформлення та подання документів, а також відомості про те, яке саме положення поданого заявником документа не відповідає нормам законодавства.
15. Підставами для відмови у присвоєнні, зміні, коригуванні адреси є:
1) подання неповного пакета документів;
2) виявлення неповних або недостовірних відомостей у поданих документах, що підтверджено документально;
3) подання заяви особою, яка не є замовником, або його представником - у разі подання заяви про присвоєння, коригування адреси щодо об’єкта будівництва;
9 Продовження додатка
4) подання заяви особою, яка не є власником (співвласниками) об’єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву про зміну адреси, або його (їх)
представником - у разі подання заяви про присвоєння, зміну адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта;
5) подання заяви до органу з присвоєння адреси, який не має повноважень приймати рішення про присвоєння, зміну, коригування адреси на відповідній території.
Відмова у присвоєнні, зміні, коригуванні адреси з підстав, не передбачених цією частиною, не допускається.
Особливості присвоєння, коригування адреси після запровадження електронної системи щодо об’єктів, право на виконання будівельних робіт щодо яких отримано до запровадження такої системи
16. Після запровадження електронної системи присвоєння, зміна, коригування, анулювання адреси щодо об’єктів, право на виконання будівельних робіт щодо яких набуто до запровадження цієї системи, здійснюються у порядку, визначеному статтею 26-3 цього Закону з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.
Присвоєння адреси здійснюється за вибором замовника після отримання права на виконання будівельних робіт або після прийняття закінченого будівництвом об’єкта в експлуатацію.
Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, які будуються (збудовані) на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (крім будинків, які містять дві та більше квартир, споруджених відповідно до законодавства), не потребують прийняття рішення про присвоєння адреси. Адресою такого об’єкта вважається місце розташування земельної ділянки, на якій споруджено відповідний будинок, згідно із відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. За бажанням замовника такому об’єкту може бути присвоєно адресу в порядку, визначеному цією статтею.
17. Для присвоєння адреси подаються такі документи:
1) заява про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва або закінченого будівництвом об’єкта із зазначенням прізвища, імені, по батькові заявника та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, відомостей про ідентифікатор закінченого будівництвом об’єкта (для об’єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви);
2) копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння
10 Продовження додатка
адрес), - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
3) генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва;
4) копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи);
5) копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи);
6) копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням;
7) копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.
Копії документів, що подаються для присвоєння адреси, засвідчуються замовником (його представником).
18. У разі якщо адресу присвоєно до запровадження електронної системи та після її присвоєння відбулося коригування проектної документації, що може вплинути на визначення адреси об’єкта нового будівництва (зміна місця розташування об’єкта, головного входу, зміна кількості об’єктів тощо), замовник звертається до відповідного органу з присвоєння адреси із заявою про коригування адреси щодо об’єкта будівництва, до якої додаються:
1) генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про коригування адреси щодо об’єкта будівництва;
2) копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням;
3) копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.
Копії документів, що подаються для коригування адреси щодо об’єкта будівництва, засвідчуються замовником (його представником).
19. Адреса не присвоюється:
2) будівлям та спорудам, що є приналежністю відповідної будівлі або споруди або їх складовою частиною;
3) іншим об’єктам нерухомого майна, перелік яких визначений Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес об’єктів нерухомого майна (додаток)
Порядок присвоєння адрес не поширюється на земельні ділянки.
Визначення реквізиту адреси «назва поіменованого об’єкта»
20. Реквізит адреси “назва поіменованого об’єкта” використовується для об’єктів, що розташовані за межами населених пунктів, замість реквізиту “назва населеного пункту” у разі, коли ідентифікувати об’єкт без зазначення такої назви неможливо.
Для визначення назви поіменованого об’єкта використовуються інформаційні ресурси системи містобудівного кадастру (за наявності), інтегровані з ним системи та/або Державного реєстру географічних назв для географічних об’єктів, що внесені до нього.
Назва поіменованого об’єкта в адресі зазначається перед реквізитом адреси “назва вулиці”. Якщо у складі поіменованого об’єкта такий реквізит відсутній, назва вулиці не зазначається.
Визначення реквізиту адреси «назва вулиці»
21. Реквізит адреси «назва вулиці» складається з родового позначення (вулиця, площа, майдан, набережна, шосе, тупик, бульвар, проспект, просіка, алея, провулок, проїзд, узвіз, шлях, лінія, роз’їзд, кілометраж лінійного об’єкта тощо) та назви.
У разі розташування об’єкта за межами населеного пункту реквізит “«назва вулиці» може не застосовуватись.
У реквізиті адреси «назва вулиці» спочатку зазначається родове позначення, потім назва вулиці.
Для проспектів, бульварів, алей, шосе, проїздів, узвозів скорочене або повне родове позначення зазначається після назви, якщо назва є прикметником. Зазначене правило може застосовуватись до реквізиту адреси «назва вулиці» за межами населених пунктів (просіка, лінія, проїзд тощо).
У назвах вулиць, які складаються з власного імені та прізвища, спочатку зазначається власне ім’я, а потім — прізвище.
Назви вулиць, які походять від псевдонімів, зазначаються у звичайному порядку.
У назві вулиці, яка складається із звання та прізвища, спочатку зазначається звання, а потім — прізвище.
У назвах вулиць, які складаються із цифр і слів, цифри зазначаються перед словами (25 Північна просіка, вулиця 1 Травня, вулиця 993 стрілецького полку).
Для поіменованих об’єктів, що є лінійними об’єктами, у реквізиті адреси «назва вулиці» зазначається ділянка лінійного об’єкта між двома роздільними пунктами та значенням кілометражу об’єкта в межах відстані між роздільними пунктами та словом «кілометр» у відповідному відмінку (наприклад, назва
12 Продовження додатка
поіменованого об’єкта – автомобільна дорога М06; назва вулиці – ділянка Київ-Житомир, 5 кілометр).
Для визначення назви вулиці використовуються інформаційні ресурси системи містобудівного кадастру (за наявності) та інтегровані з ним системи.
Реквізит адреси «назва вулиці» для об’єкта, що розташований на перетині вулиць різних категорій, визначається за назвою вулиці більш високої категорії.
Реквізит адреси «назва вулиці» для об’єкта, що розташований на перетині вулиць різних категорій, визначається за назвою вулиці, на яку виходить головний фасад будівлі.
Визначення реквізитів адреси «номер об’єкта
(групи будівель та споруд підприємства (як єдиного майнового комплексу), будівлі, споруди)», «номер корпусу об’єкта»
22. Для нумерування об’єктів використовуються арабські цифри. Номер об’єкта може також містити літеру. Літера використовується у разі, коли відсутня можливість забезпечити послідовну нумерацію будівель, розташованих вздовж вулиці (наприклад, у разі будівництва двох чи більше будівель замість однієї, поділу будівель на дві чи більше блоковані).
Також може використовуватися літера для будівель, що розташовані (або будуються) посеред кварталу та не мають фасаду, що виходить на вулицю. У такому разі номер найближчої житлової будівлі (для інших житлових) або споруди (для інших споруд), яка має фасад, який виходить на вулицю, отримує літеру “А”, а будівля чи будівлі (споруда чи споруди) відповідно отримують інші літери.
Для нумерації об’єктів використовуються великі літери українського алфавіту в такій послідовності: “А”, “Б”, “В”, “Г”, “Д”, “Е”, “Ж”, “И”, “К”, “Л”, “М”, “Н”, “П”, “Р”, “С”, “Т”, “У”, “Ф”, “Х”, “Ц”, “Ч”, “Ш”, “Ю”, “Я”.
Літера зазначається після номера через дефіс.
До адреси декількох об’єктів під одним номером (об’єктів, що складаються з декількох корпусів) додається номер об’єкта (корпусу, ділянки або будинку (садового, дачного), гаражу, елінгу, ангару тощо), який позначається арабською цифрою через пробіл після слова, що характеризує об’єкт (“корпус”, “гараж” тощо) (наприклад, № 12, корпус 1; № 4, гараж 112).
Реквізит адреси “номер корпусу” може застосовуватися для існуючих об’єктів з поділом на корпуси та для об’єктів будівництва, що за проектною документацією визначені як єдиний (комплексний) об’єкт, та складається з окремо розташованих або зблокованих будівель.
Для об’єктів, що є окремою частиною об’єкта (місце, паркомісце або машиномісце, вбудований гараж тощо), застосовується реквізит адреси «номер окремої частини об’єкта» відповідно до розділу «Визначення реквізиту адреси «номер окремої частини об’єкта» цього Порядку. Для вбудованих та прибудованих приміщень, господарських будівель та споруд, гаражів, інших
13 Продовження додатка
об’єктів у складі садиби, садового, дачного будинку не застосовується окрема нумерація.
Нумерування об’єктів, фасад яких виходить на вулицю, здійснюється послідовно від центру населеного пункту з непарними номерами на лівому боці вулиці (починаючи з 1) і парними номерами на правому боці вулиці (починаючи з 2).
Об’єкти, фасад яких виходить на вулицю, що утворює кільце, нумеруються послідовно за годинниковою стрілкою від центру населеного пункту з непарними номерами на лівому боці вулиці (починаючи з 1) і парними номерами на правому боці вулиці (починаючи з 2).
Визначення номерів об’єктів, фасади яких утворюють периметр площі (майдану), здійснюється за годинниковою стрілкою починаючи від вулиці більш високої категорії від центру міста. При цьому послідовність номерів об’єктів на наскрізних вулицях, що примикають до площі (майдану), переривається. У разі коли кутовий об’єкт має головний фасад і значну протяжність вздовж вулиці, що примикає, номер визначається за вулицею, а не за площею (майданом).
Визначення номерів об’єктів, фасади яких виходять на вулицю з односторонньою забудовою, здійснюється послідовно у порядку їх розташування починаючи від центру населеного пункту.
Об’єкти, що розташовані на перетині вулиць, мають подвійну нумерацію за обома вулицями починаючи з номера вулиці, визначеної відповідно до пунктів 21 і 22 цього Порядку, який відокремлюється скісною рискою.
У разі коли відсутня можливість нумерування об’єктів відповідно до вищезазначеного нумерування здійснюється відповідно до сторін світу (із заходу на схід або із півночі на південь) з нумеруванням об’єктів непарними номерами по лівому боці вулиці (починаючи з 1) і парними номерами по правому боці вулиці (починаючи з 2).
Нумерування об’єкта, фасад якого виходить на вулицю та для якого виходячи з уже наявної нумерації інших об’єктів неможливо визначити номер, який є цілим числом, здійснюється за номером найближчого об’єкта з найменшим номером на відповідному боці вулиці, до якого додається літера.
Об’єкти, фасад яких не виходить на вулицю, нумеруються шляхом присвоєння номера одного з існуючих об’єктів, головний фасад якого виходить на вулицю, з додаванням до нього літери (крім об’єктів, призначених для обслуговування основного об’єкта).
Для кожного блокованого будинку визначається окремий номер як для самостійного об’єкта.
Групі будівель та споруд підприємства (як єдиного майнового комплексу) присвоюється єдиний номер об’єкта.
Номер об’єкта, який виділено із складу групи будівель та споруд підприємства (як єдиного майнового комплексу), що мають єдину адресу,
14 Продовження додатка
визначається за номером цієї групи будівель та споруд з додаванням літери або номера корпусу починаючи з 1.
Об’єкти, які розташовані на території із складним рельєфом без впорядкованої вулично-дорожньої мережі, допускається нумерувати в довільному порядку.
Нумерування об’єктів, що розташовані на території садового, дачного кооперативу, товариства тощо, здійснюється згідно з генеральним планом забудови кооперативу, товариства тощо та іншою планувальною і проектною документацією.
Об’єкти, що розташовані поза межами населеного пункту, нумеруються з присвоєнням непарних номерів на лівому боці (починаючи з 1) і парних номерів на правому боці (починаючи з 2):
у смузі відведення автомобільної дороги — за зростанням кілометражу дороги в межах кожного кілометра;
у смузі відведення залізниці — за зростанням кілометражу дороги в межах відстані між двома роздільними пунктами.
Об’єкти, розташовані на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту та/або поіменованих об’єктів, зокрема смуг відведення автомобільних доріг і смуг відведення залізниць, нумеруються у порядку починаючи з 1 на території Семенівської сільської ради .
У разі коли нумерування об’єктів здійснювалося в інший спосіб, ніж передбачено цим Порядком, для подальшого нумерування нових об’єктів здійснюється упорядкування нумерації.
Визначення реквізиту адреси «номер окремої частини об’єкта»
23. Окремі частини об’єкта (квартири, приміщення тощо) нумеруються арабськими цифрами.
Нумерування квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку здійснюється окремо за годинниковою стрілкою у зростаючому порядку починаючи з номера 1 на першому поверсі. Нумерування здійснюється послідовно з першого під’їзду (орієнтуючись на фасад будинку з виходами під’їздів) від входу знизу — вгору.
Квартири, нежитлові приміщення та місця для паркування (машиномісця) у вбудованих автостоянках у багатоквартирних житлових будинках нумеруються окремо.
Не допускається повторення номерів квартир, приміщень тощо, зокрема збіг номерів квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках.
Нумерування вбудованих (вбудовано-прибудованих, прибудованих) нежитлових приміщень (груп нежитлових приміщень) здійснюється після закінчення нумерування всіх квартир. Початковий номер для таких приміщень
15 Продовження додатка
повинен бути на один порядок більше, ніж порядок номерів квартир (для кількості квартир 99 включно початковим номером буде 100, для кількості квартир до 999 включно — 1000 і так далі).
Нумерація машиномісць у вбудованих автостоянках багатоквартирних житлових будинків здійснюється окремо.
Нумерація приміщень у громадських будинках встановлюється відповідно до номера поверху (наприклад, перший поверх — 101, 102, другий — 201, 202; для будинків, у яких 10 та більше поверхів, — відповідно 0101, 0102 тощо).
Для підземних споруд, підвальних підземних приміщень (зокрема для вбудованих автостоянок, паркінгів) перед номером ставиться літера “п” із зазначенням номера підвального поверху.
Для вбудованих автостоянок, паркінгів тощо машиномісця нумеруються окремо від нежитлових приміщень та квартир із додаванням літер “п/м” перед номером.
Нумерація машиномісць як частин в окремо розташованих автостоянках, паркінгах, гаражах (зокрема підземних) тощо встановлюється відповідно до проектної документації .
У разі зміни функціонального призначення окремої частини об’єкта, яка є самостійним нерухомим майном та має окремий вхід (вихід), адреса такої частини об’єкта визначається шляхом додавання до адреси об’єкта окремого порядкового номера такої частини (наприклад, вулиця Старокиївська, будинок 10, нежитлове приміщення 2).
У разі поєднання пронумерованих квартир та/або приміщень в одну квартиру та/або приміщення застосовуються поєднані номери таких квартир (приміщень) через скісну риску (наприклад, квартира 17/21, приміщення 3/4/5/6).
У разі поділу пронумерованих квартир або приміщень з виділенням їх частин як окремих об’єктів права власності застосовується додавання номера частини до номера квартири або приміщення через дефіс (наприклад, квартира 17-1, приміщення 3-2).
У разі поділу раніше об’єднаних квартир або приміщень використовуються номери поєднаних квартир або приміщень. У разі потреби застосовується додавання номерів у порядку, передбаченому абзацом першим цього пункту (наприклад, квартира 16/17/20/21 поділена на дві двоповерхові квартири 16/20 та 17/21, приміщення 3/4/5/6 поділено на приміщення 3, 4, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2).
Для існуючих комунальних квартир та приміщень у гуртожитках у разі потреби до реквізиту адреси “номер окремої частини об’єкта” додається номер кімнати, яка позначається арабською цифрою через пробіл після слова “кімната” (наприклад, квартира 12, кімната 1; приміщення 6, кімната 3).
16 Продовження додатка
Упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна
24. Упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна здійснюється:
1) у випадку виявлення невідповідності адреси фактичному розташуванню об’єкта;
2) у випадку виявлення дублювання адрес існуючих об’єктів державної або комунальної власності;
3) у випадку подвоєння адрес внаслідок об’єднання населених пунктів;
4) у випадках, встановлених законодавством та цим Порядком.
Упорядкування нумерації будинків здійснюється з використанням Реєстру будівельної діяльності.
25. У разі виявлення дублювання номерів об’єктів нерухомого майна, один чи більше з яких не є об’єктами державної чи комунальної власності та не підпадають під випадки, зазначених у цьому Порядку, зміна, коригування адреси здійснюються на підставі рішення суду.
26. У разі коли всі окремі частини об’єкта з однаковими адресами є комунальною або державною власністю та належать одному власнику, їх адреси можуть бути змінені в порядку, визначеному цим Порядком, або в порядку, передбаченому у зв’язку із зміною, коригуванням адреси.
Упорядкування нумерації окремих частин об’єкта за поданням органу, якому належить право власності або оперативного управління зазначеним об’єктом.
27. У разі виявлення дублювання номерів окремих частин об’єкта упорядкування нумерації окремих частин об’єкта може здійснюватися виключно за рішенням суду.
Упорядкування нумерації окремих частин об’єкта здійснюється з використанням Реєстру будівельної діяльності.
Секретар Семенівської
сільської ради Віра БАШАРІНА
Додаток до Порядку
ПЕРЕЛІК
об’єктів нерухомого майна, яким не присвоюється адреса
- Земельні ділянки
2. Автомобільні дороги (крім вулиць і доріг населених пунктів):
1) автомобільні дороги загального користування;
2) відомчі (технологічні) автомобільні дороги;
3) автомобільні дороги на приватних територіях
3. Залізниці:
1) залізничні колії магістральні;
2) під’їзні, станційні та сортувальні колії;
3) залізничні колії метрополітенів;
4) трамвайні колії;
5) залізничні підвищені колії та естакади;
6) залізничні колії промислових підприємств
4. Злітно-посадкові смуги:
1) злітно-посадкові смуги для злету та посадки;
2) злітно-посадкові смуги для маневрування та стоянки літаків та інших літальних апаратів
5. Мости, естакади, тунелі та метро:
1) автомобільні мости, віадуки, шляхопроводи та естакади;
2) залізничні мости, віадуки та естакади;
3) мости наплавні та пороми;
4) мости пішохідні;
5) тунелі автодорожні;
6) тунелі залізничні;
7) тунелі комбіновані;
8) тунелі метрополітенів;
9) тунелі пішохідні;
10) наземні та підземні пішохідні переходи
2 Продовження додатка
6. Порти, канали, греблі та інші водні споруди:
1) акваторії морських портів (портові акваторії), внутрішні підхідні, судноплавні канали, операційні акваторії причалів, якірні стоянки, інші підводні гідротехнічні споруди штучного та природного походження;
2) акведуки, дюкери, споруди дорожнього водовідводу;
3) канали магістральні зрошувальних систем;
4) споруди систем водозабезпечення землеробства;
5) споруди осушувальних систем;
6) споруди зливових мереж;
7) споруди зрошувального та осушувального господарства тощо
7. Магістральні трубопроводи, комунікації та лінії електропередачі:
1) нафтопроводи магістральні;
2) газопроводи магістральні;
3) конденсатопроводи та продуктопроводи магістральні;
4) водоводи магістральні та відводи від них;
5) лінії та споруди телекомунікацій;
6) радіорелейні системи та магістральні кабельні мережі;
7) споруди та системи радіозв’язку;
8) магістральні лінії електропередачі кабельні — КЛЕП високої напруги;
9) магістральні лінії електропередачі повітряні — ЛЕП високої напруги;
10) лінії електричні розподільні середньої напруги
8. Місцеві трубопроводи та комунікації:
1) місцеві трубопроводи для транспортування газу;
2) місцеві водопровідні мережі;
3) місцеві теплові мережі;
4) місцеві мережі для транспортування пари та стисненого повітря;
5) водяні свердловини, колодязі, бювети;
6) водонапірні башти, фонтани;
7) місцеві каналізаційні та водостічні мережі;
8) колектори каналізаційні;
9) установки для перероблення стічних вод;
10) місцеві електросилові мережі;
11) тролейбусні лінії
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення сільської ради
____________ № _______
ПОЛОЖЕННЯ
про Реєстр площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, інших об’єктів нерухомого майна, розташованих на території Семенівської сільської ради
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Це Положення про Реєстр площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території Семенівської сільської ради (далі - Положення про Реєстр вулиць) розроблено з метою забезпечення формування єдиного адресного простору на території сільської ради, формування єдиної інформаційної системи присвоєння адрес та відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності».
2. У Положенні про Реєстр вулиць наведені нижче терміни вживаються у такому значені:
система Реєстру вулиць (далі - СРВ) - інформаційна система, що містить відомості про правовий статус вулиць, реєстрацію вулиць, кодування вулиць для використання в інформаційних системах, облік кількості та основні характеристики вулиць;
адміністратор Реєстру вулиць (далі - Адміністратор) – уповноважена особа відділу містобудування та архітектури Семенівської сільської ради, що забезпечує створення та функціонування реєстру вулиць, відповідає за достовірність і збереження даних, захист від несанкціонованого доступу та руйнування бази даних СРВ;
витяг з Реєстру вулиць - документ, який містить відомості, що надаються із бази даних СРВ;
реєстраційна картка вулиці - документ, який містить відомості, що вносяться до бази даних СРВ.
3. Реєстр вулиць є власністю територіальної громади Семенівської сільської ради і ведеться державною мовою.
4. Адміністратором є відділ містобудування та архітектури Семенівської сільської ради, який визначає порядок функціонування СРВ та надає програмне забезпечення для роботи з СРВ.
5. Реєстраційні картки друкуються у двох примірниках, що мають однаковий порядковий номер.
2 Продовження додатка
Організація виготовлення та постачання реєстраційних карток покладається на Адміністратора.
Форма реєстраційної картки наведена у додатку до цього Положення.
6 Підставою для включення до Реєстру вулиць або виключення з Реєстру площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території ради , є відповідне рішення сільської ради.
ІІ. ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ КАРТОК ТА ВЗАЄМОДІЇ ПРИ ВЕДЕННІ РЕЄСТРУ ВУЛИЦЬ
1. Адміністратор у 10-денний термін з дня прийняття сільською радою відповідного рішення про найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території ради (далі - рішення про найменування вулиці) виготовляє реєстраційну картку та внесення вулиці до СРВ.
2. Реєстраційна картка на кожну вулицю заповнюється державною мовою з використанням комп'ютерної техніки. Виправлення у реєстраційній картці не допускаються. Реєстраційна картка підписується представником, який відповідає за підготовку відомостей про вулицю , сільським головою, завіряється печаткою.
Перший екземпляр реєстраційної картки вулиці разом із технічною документацією на вулицю зберігається у секретаря сільської ради, другий - у відділі містобудування та архітектури Семенівської сільської ради.
3. У разі зміни відомостей про вулицю виготовляється нова реєстраційна картка. Попередня реєстраційна картка, на якій проставляється відмітка про виготовлення нової картки, зберігається разом із новою.
4. Відомості про об'єкт благоустрою, які вносяться до Реєстру вулиць:
1) код (для використання в інформаційних системах);
2) тип - відповідно до класифікатора:
3) повна назва;
4) коротка назва (для використання в інформаційних системах:
№ |
повна назва типу |
коротка назва типу* |
1. |
Вулиця |
вул. |
2. |
Проспект |
просп. |
3. |
Провулок |
пров. |
4. |
Проїзд |
пр. |
5. |
Площа |
площа(не скорочуємо) |
6. |
Бульвар |
б-р |
7. |
Сквер |
сквер(не скорочуємо) |
3 Продовження додатка
8. |
Парк |
парк(не скорочуємо) |
9. |
Алея |
алея (не скорочуємо) |
10. |
будинок |
б. |
* - ДСТУ 3582 - 97
5) опис розташування (умовний район або текстовий опис розташування);
6) схема розташування (файл-картинка);
7) документ, яким присвоєно найменування (перейменування) - тип документу, ким затверджений, N, дата (об'єкти, на які відсутні такі документи та які включені до Реєстру цим рішенням, вважати зареєстрованими цим рішенням);
8) якщо були зміни - попередні назви вулиці (вся історія), добудова,.... - тип документу, хто затвердив, №, дата;
9) походження назви;
10) довжина (вулиці, проспекту, бульвару провулку, проїзду);
11) площа;
12) основа (відповідно до типів покриття);
13) інвентарний номер (який присвоєно для ведення бухгалтерського обліку);
14) первинна вартість (відповідно до бухгалтерського обліку);
15) поточний ремонт (рік, сума; допускається декілька);
16) капітальний ремонт (рік, сума; допускається декілька);
17) примітки.
ІІІ. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ З РЕЄСТРУ ВУЛИЦЬ
1. Адміністратор Реєстру вулиць використовує інформацію з бази даних для надання наступних видів інформаційних послуг:
1) оформлення довідок, повідомлень та витягів із Реєстру вулиць;
2) підготовка відповідей на запити з бази даних Реєстру вулиць.
2. Адміністратор Реєстру вулиць забезпечує безоплатну розсилку повідомлень про реєстрацію або внесення змін до назв об'єктів благоустрою наступним суб'єктам:
1) Мелітопольська районна державна адміністрація;
2) бюро технічної інвентаризації;
3) Мелітопольське районне управління поліції ГУНП у Запорізькій області;
4) Мелітопольський міськрайонний ВДВС ПС МУЮ Міністерства юстиції (м. Дніпро);
5) відділ ведення Державного реєстру виборців.
3. Адміністратор Реєстру вулиць виконує також:
4 Продовження додатка
1) підготовку інформації для розміщення на офіційному сайті сільської ради електронного довідника вулиць сільської ради;
2) підготовку електронного довідника вулиць на замовлення користувачів;
3) проведення консультацій з питань використання інформації Реєстру вулиць в інших інформаційних системах;
4) надання інших інформаційних послуг у відповідності до договорів на інформаційне обслуговування.
Секретар Семенівської
сільської ради Віра БАШАРІНА
Додаток 1
до Положення про Реєстр вулиць
ФОРМА РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА перший примірник П-1 № попередньої картки ________ Реєстраційна картка вулиці № _____ Населений пункт____________________________ Код___________________ Тип _________________ Вулиця ___________________________ Найменування об’єкту: Повна назва _________________________________ Коротка назва _______________________ Рік присвоєння____________________ Попередня назва_____________________ Розташування____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Документ, який підтверджує право власності (реєстраційний номер об'єкту у державному реєстрі або № та дата рішення сесії відповідної ради про право власності на об'єкт) ________________________________________________________________________________ Номер ________________ Дата ________________________ Довжина, м _____________ Площа, кв. м ___________ Тип покриття ____________________ Інвентарний номер _________________ Первинна вартість, грн. ________________________ Семенівський сільський голова ___________________ Адміністратор ______________________ Дата реєстрації ____________________ М.П. |
- Продовження додатка 1
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА другий примірник П-2 N попередньої картки ________ Реєстраційна картка вулиці N _____
Населений пункт____________________________ Код___________________ Тип _________________ Вулиця ___________________________ Найменування об’єкту: Повна назва _________________________________ Коротка назва _______________________ Рік присвоєння____________________ Попередня назва_____________________ Розташування____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Документ, який підтверджує право власності (реєстраційний номер об'єкту у державному реєстрі або № та дата рішення сесії відповідної ради про право власності на об'єкт) ________________________________________________________________________________ Номер ________________ Дата ________________________ Довжина, м _____________ Площа, кв. м ___________ Тип покриття ____________________ Інвентарний номер _________________ Первинна вартість, грн. ________________________ Семенівський сільський голова ___________________ Адміністратор ______________________ Дата реєстрації ____________________ М.П.
|
Додаток 2
до Положення про Реєстр вулиць
РЕЄСТР ПЛОЩ, ВУЛИЦЬ, ПРОВУЛКІВ, ПРОЇЗДІВ, СКВЕРІВ, БУЛЬВАРІВ, ПАРКІВ, РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
СТАНОМ НА «___» _____________ 20__ РОКУ
N з/п |
Код вулиці |
Повна назва вулиці |
Коротка назва вулиці |
Рік присвоєння |
Опис розташування (перейменування) |
Попередні назви |
село Семенівка |
||||||
1 |
001 |
Вулиця Сільська |
Вул. Сільська |
1987 |
В центральній частині села, переважно приватна забудова |
- |
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
Тринадцята сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», статтями 4 та 21 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», відповідно до Положення про відділ соціального захисту населення Семенівської сільської ради від 17.12.2020 № 08-03/20 «Про створення відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради та затвердження положення про відділ соціального захисту населення Семенівської сільської ради та з метою забезпечення доступності соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб, Семенівська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Відділу з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради, надавати базові соціальні послуги окремим категоріям осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).
2. Затвердити перелік окремих категорій осіб/сімей звільнених від плати за надання соціальних послуг, згідно зазначених чинників:
1) особи похилого віку, які потребують догляду вдома;
2) часткова або повна втрата рухової активності, пам’яті;
3) невиліковні хвороби, хвороби, що потребують тривалого лікування;
4) психічні та поведінкові розлади, у тому числі внаслідок вживання психоактивних речовин;
7) поведінкові розлади у дітей через розлучення батьків;
8) ухилення батьками або особами, які їх замінюють, від виконання своїх обов’язків із виховання дитини;
9) втрата соціальних зв’язків, у тому числі під час перебування в місцях позбавлення волі;
10) внутрішньо перемішені особи;
11) шкода, завдана пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією.
3. Затвердити перелік соціальних послуг, що надаються відділом з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради, за рахунок бюджетних коштів (безоплатно):
1) соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;
2) соціальна інтеграція та реінтеграція;
3) соціальна адаптація;
4) посередництво;
5) соціальна профілактика;
6) інформування;
7) консультування;
8) представництво інтересів;
9) екстрене (кризове) втручання;
10) догляд в дома;
11) транспортні послуги
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-культурного розвитку території Семенівської сільської ради, освіти, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проєкт підготував
Перший заступник сільського голови
з питань діяльності виконавчих органів Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Аркуш погодження додається
Пояснювальна записка
до проекту рішення «Про надання соціальних послуг окремим категорія осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)
Проект рішення вноситься відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», статтями 4 та 21 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», відповідно до Положення про відділ соціального захисту населення Семенівської сільської ради від 17.12.2020 р. № 08-03/20 «Про створення відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради та затвердження положення про відділ соціального захисту населення Семенівської сільської ради та з метою забезпечення доступності соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб.
Відділ з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради, надаватиме базові соціальні послуги окремим категоріям осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).
Соціальні послуги спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають.
Перший заступник сільського голови
з питань діяльності виконавчих органів Ольга СТАНЧЕВСЬКА
(ПРОЄКТ)
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
Тринадцята сесія
РІШЕННЯ
12.08.2021 с. Семенівка №
Про внесення змін до рішення
сільської ради від 24.12.2020 № 01-04 /20
«Про бюджет Семенівської сільської
територіальної громади на 2021 рік»
08554000000
(код бюджету)
Керуючись п. 23 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. п. 7, 8 ст. 78 Бюджетного кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до пунктів 1,5 рішення сільської ради від 24.12.2020 № 01-04/20 «Про бюджет Семенівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (далі – рішення), виклавши їх у такій редакції:
« 1. Визначити на 2021 рік:
1) доходи місцевого бюджету у сумі 105 539 536 гривень, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 104 674 436 гривень, доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 865 100 гривень згідно з додатком № 1 до цього рішення;
2) видатки місцевого бюджету у сумі 110 475 257 гривень, у т.ч. видатки загального фонду місцевого бюджету 101 583 668 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 8 891 589 гривень;
3) профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 3 090 768 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
4) дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 8 026 489 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
5) оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 15 640 гривень, що становить 0,02 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;
6) резервний фонд місцевого бюджету у сумі 50 000 гривень, що становить 0,06 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.
2
5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 11 642 120 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.».
2. Внести зміни в додатки № 1, 2, 3, 5, 6, 7 до рішення, виклавши їх в новій редакції.
3. Додатки 1, 2, 3, 5, 6, 7 до цього рішення вважати його невід’ємною частиною.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності, інфраструктури та житлово – комунального господарства.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проект вносить
Начальник фінансового відділу Ольга ГУСЄВА
Аркуш погодження додається
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
Тринадцята сесія
РІШЕННЯ
12.08.2021 с. Семенівка №
Про надання згоди та прийняття майна із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району у комунальну власність територіальної громади Семенівської сільської ради та затвердження акту приймання-передачі майна |
Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та враховуючи рішення Мелітопольської районної ради від 15.07.2021 № 30 «Про завершення ліквідації КП «Архітектурно-планувальне бюро» МРР і використання його майна», Семенівська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Створити комісію з приймання-передачі майна, що використовувалося КП «Архітектурно-планувальне бюро» МРР ЗО, із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району у комунальну власність територіальної громади Семенівської сільської ради (далі комісія) та затвердити її у складі, згідно додатку 1.
2. Прийняти майно із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району у комунальну власність територіальної громади Семенівської сільської ради, згідно додатку 2.
3. Комісії скласти акти приймання-передачі зазначеного в додатку 2 майна та передати їх на затвердження Семенівському сільському голові.
4. Передати та закріпити на правах оперативного управління відділу містобудування та архітектури Семенівської сільської ради майно, зазначене в додатку 2 цього рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проект рішення вносить
ЗдориченкоА.В.
Додаток 2
до рішення Семенівської
сільської ради
від ___________ № ________
Перелік майна
що приймається у комунальну власність Семенівської сільської ради
№ п/п |
Найменування |
Інвентарний номер |
Одиниця виміру |
Кількість |
Вартість (грн.) |
Загальна вартість (грн.) |
1 |
МФУ CANON MF лазерний |
10480003 |
шт. |
1 |
1210 |
1210 |
2 |
Карниз |
11200006 |
шт. |
1 |
10 |
10 |
3 |
Штори |
11200007-11200008 |
шт. |
2 |
5 |
10 |
4 |
Стіл комп`ютерний |
11200011-11200012 |
шт. |
2 |
344,50 |
689,0 |
5 |
Стілець Бридж Р-9 |
11200015-11200016 |
шт. |
2 |
|
|
6. |
Стілець ISO Blask-A-1 |
11200017- 11200018 |
шт |
2 |
99 |
198 |
7. |
Tech BW-35 |
11200020 |
шт |
1 |
155 |
155 |
8. |
Принтер Canon Pіsxma іp2700 |
11200022 |
шт |
1 |
700 |
700 |
9. |
Калькулятор Brilliant |
11200023 |
шт |
1 |
285 |
285 |
Секретар Семенівської
сільської ради Віра БАШАРІНА
Додаток 1
до рішення Семенівської
сільської ради
від ___________ № ________
Склад комісії з приймання-передачі майна,
що використовувалося КП «Архітектурно-планувальне бюро» МРР ЗО, із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району у комунальну власність територіальної громади Семенівської сільської ради
Нетребко
Павло Сергійович - заступник сільського голови з питань
діяльності виконавчих органів Семенівської
сільської ради, голова комісії;
Здориченко
Андрій Володимирович - начальник відділу архітектури та
містобудування Семенівської сільської
ради, секретар комісії;
Євсюкова
Ірина Анатоліївна - голова комісії з ліквідації КП
«Архітектурно-планувальне бюро» МРР ЗО,
член комісії;
Рибакова
Інна Володимирівна - начальник юридичного відділу Семенівської сільської ради, член комісії;
Слободянюк
Дарина Юріївна - головний спеціаліст відділу
Бухгалтерського обліку та звітності
Семенівської сільської ради, член комісії.
Секретар Семенівської
сільської ради Віра БАШАРІНА
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
Тринадцята сесія
РІШЕННЯ
.08.2021 с. Семенівка № -13/21
Про приймання та передачу основних засобів
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 1029-1044 Цивільного кодексу України, враховуючи договор управління майном Семенівської сільської ради від 27.09.2018р. ,з метою забезпечення виконання робіт з благоустрою на території Семенівської сільської ради , сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити склад комісії з приймання-передачі з управління КП «ЕКОСЕМ» на баланс Семенівської сільської ради комунальної форми власності (далі - комісія):
- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетребко П.С. – голова комісії,
- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Слободянюк Д.Д.– член комісії,
- директор КП «ЕКОСЕМ» Подкаменна Л.А. - член комісії,
- завідувач адміністративно-господарського відділу Бабакін О.М. - член комісії,
- головний бухгалтер КП «ЕКОСЕМ» Каламбет Г.В. - член комісії.
2. Комісії здійснити передачу з управління КП «ЕКОСЕМ» автомобіля марки ГАЗ, модель 5201,рік випуску 2005р.,спеціальний вантажний спеціалізований сміттєвоз-С,об’єм двигуна4750куб.см, , державний номер АР53-06ЕР,зареєстрований 14.05.2019року у ТСЦ 2343 на баланс Семенівської сільської ради за актом приймання-передачі.
3. Внести зміни до Додатку 1 до договору про управління майном Семенівської сільської ради від 27.09.2018р., виклавши його у новій редакції (Додаток 1 до рішення).
4. В.о.начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Кіпрік О.О. та головному бухгалтеру КП «ЕКОСЕМ» Каламбет Г.В. провести відповідні зарахування.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності,інфраструктури та житлово-комунального господарства.
Сільський голова А.В. Єрмоленко
Проект рішення вносить:
Заступник сільського голови
з питань діяльності виконавчих органів П.С.Нетребко
Аркуш погодження додається
ДОДАТОК №1
зміни, внесені рішенням сесії Семенівської сільської ради №________від___.08.2021 р. до Додатку №1 Договору про управління майном Семенівської сільської ради від 27.09.2018року.
Перелік майна,що передається Семенівською сільською радою в управління КП «ЕКОСЕМ»
Інв.№ |
Найменування особового засобу |
рік вводу в експлуатацію |
балансова вартість |
знос |
залишкова вартість |
10310002 |
приміщення 1-46 |
1994 |
- |
- |
- |
101520006 |
сміттєвоз із заднім завантаженням типу ВЛІВ СУПЕР МЕДІУМ |
2018 |
2898000,00 |
- |
2898000,00 |
Всього |
|
|
2898000,00 |
|
2898000,00 |
Семенівський
сільський голова А.В.Єрмоленко
Директор КП «ЕКОСЕМ» Л.А.Подкаменна
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
Восьмого скликання
Тринадцята сесія
РІШЕННЯ
________________ с. Семенівка № _______
Про затвердження бюджетних
програм Семенівської сільської ради на 2021 рік
Керуючись пунктом ст. 20 Бюджетного кодексу України, 22 частиною статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Семенівської сільської ради «Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» від 28.01.2021 № 12-05/21, а також рішення «Про вступ Семенівської сільської ради до Запорізької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» від 26.02.2021 № 13-06/21 ввійшла до складу вищезазначеної асоціації, сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити бюджетні програми на 2021 рік (додаються):
- Програма ««Членські внески на 2021 рік»;
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
____________скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.05.2021 № 04-10/21 «Про передачу КП «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради в тимчасове управління (експлуатацію) майна комунальної власності Семенівської сільської ради на праві оперативного управління»
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 136, 137 Господарського кодексу України, з метою оптимізації роботи сільської ради та приведення рішення сільської ради у відповідність до норм діючого законодавства, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення сільської ради від 27.05.2021 № 04-10/21 «Про передачу КП «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради в тимчасове управління (експлуатацію) майна комунальної власності Семенівської сільської ради на праві оперативного управління»:
1) викласти назву рішення у новій редакції наступного змісту: «Про передачу КП «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради у господарське відання майна комунальної власності Семенівської сільської ради»;
2) змінити в пункті 1 рішення слова «на праві оперативного управління» на слова «у господарське відання» і далі по тексту.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Павла Нетребка.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
____________скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про розірвання контракту
з керівником підприємства,
що є в комунальній власності
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 1, 8 ч. 1 статті 36 Кодексу законів про працю України , розглянувши заяву директора комунального підприємства „Водолій” Ніколенко Олександра Леонідовича про розірвання контракту, керуючись умовами припинення дії контракту, що визначені у пункті 5.2. розділу 5 контракту з керівником підприємства від 05.03.2021 року, що є в комунальній власності, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Розірвати контракт з керівником підприємства, що є в комунальній власності від 05.03.2021 року, укладений з директором комунального підприємства „Водолій” Ніколенко Олександром Леонідовичем та звільнити його з посади директора комунального підприємства „Водолій” року за угодою сторін у порядку пунктів 1, 8 ч. 1 статті 36 КЗпП України.
2. Зобов’язати директора комунального підприємства „Водолій” Ніколенко Олександра Леонідовича вжити заходів щодо передачі документації та майна комунального підприємства за актом прийому-передачі.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів П. С. Нетребка.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
____________скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про створення комунальної
установи «Інклюзивно-ресурсний
центр» Семенівської сільської ради
Відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Створити комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Семенівської сільської ради (скорочене найменування – ІРЦ ) з 01 січня 2022 року.
- Затвердити Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Семенівської сільської ради, що додається.
- Затвердити штатний розпис КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Семенівської сільської ради, що додається.
- Визначити уповноваженим органом управління інклюзивно-ресурсним центром – відділ освіти Семенівської сільської ради.
- Відділу освіти Семенівської сільської ради:
5.1. Здійснити державну реєстрацію комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Семенівської сільської ради відповідно до встановленого законодавством порядку;
5.2. Розробити положення про конкурсний відбір керівника КУ «Інклюзивно - ресурсний центр» Семенівської сільської ради до 01.10.2021 та винести його на затвердження сесії сільської ради.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань соціально-культурного розвитку території Семенівської сільської ради, освіти, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики.
Семенівський сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Проект рішення вносить:
Перший заступник сільського голови Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Аркуш погодження додається
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення сільської ради
від___________№____
СТАТУТ
КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ
«ІНКЛЮЗИВНО –РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР »
СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
с. Семенівка
2021
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» Семенівської сільської ради (далі – Центр) є комунальною установою.
Повне найменування українською мовою: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» Семенівської сільської ради;
Скорочене найменування українською мовою: ІРЦ ;
1.2. Центр створений рішенням Семенівської сільської ради від ___ серпня 2021 року.
1.3. Засновником комунальної установи є Семенівська сільська рада (далі - Засновник), а уповноваженим ним органом – відділ освіти Семенівської сільської ради.
Засновник фінансування комунальної установи, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування.
1.4. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про права осіб з інвалідністю, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про інклюзивно-ресурсний центр, а також актами уповноваженого органу управління та іншими нормативно-правовими актами і цим Статутом.
1.5. Юридична адреса Центру: провулок Шкільний, 2, с. Семенівка, Мелітопольський район , Запорізька область, 72355.
1.6. Центр є юридичною особою, має печатку і штамп, бланки встановленого зразка, може мати самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства.
1.7. Центр є неприбутковою установою та не має на меті отримання доходів.
Забороняється розподіляти отримані доходи (прибутки) або їх частини для розподілу серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.
Доходи (прибутки) Центру використовуються виключно для фінансування видатків на утримання Центру, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених його установчими документами.
ІІ. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ
2.1. Центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.
2.2. Відповідно до поставленої мети, предметом діяльності Центру є:
2.2.1. Проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини;
2.2.2. Надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади) та не отримують відповідної допомоги;
2.2.3. Ведення реєстру дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в центрі, за згодою батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних неповнолітньої дитини;
2.2.4. Ведення реєстру навчальних закладів, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту та громадських об’єднань, а також реєстру фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, у тому числі фахівців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, спеціальних загальноосвітніх шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, громадських об’єднань, за згодою фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами;
2.2.5. Надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх закладів з питань організації інклюзивного навчання;
2.2.6. Надання методичної допомоги педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх закладів, батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги таким дітям;
2.2.7. Взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх закладів щодо виконання рекомендацій, зазначених у висновку центру, проведення оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами;
2.2.8. Надання консультацій батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами стосовно мережі дошкільних, загальноосвітніх закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, наявних освітніх, медичних, соціальних ресурсів для надання допомоги таким дітям;
2.2.9. Надання консультативно-психологічної допомоги батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей;
2.2.10. Провадження інформаційно-просвітницької діяльності шляхом проведення конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, тренінгів, майстер-класів з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;
2.2.11. Взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, закладами охорони здоров’я, закладами соціального захисту, службами у справах дітей, громадськими об’єднаннями щодо виявлення та надання своєчасної психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами починаючи з раннього віку в разі потреби із залученням відповідних спеціалістів; підготовка звітної інформації про результати діяльності центру для засновника, відповідного структурного підрозділу з питань діяльності центру, а також аналітичної інформації для відповідного центру.
2.2.12. Інші функції, що випливають з покладених на Центр завдань.
2.3. Центр провадить діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.
ІІІ. ПРАВОВИЙ СТАТУС
3.1. Центр є юридичною особою публічного права.
3.2. Центр користується закріпленим за ним комунальним майном на праві оперативного управління.
3.3. Центр здійснює господарську діяльність.
3.4. Збитки, завдані Центру внаслідок виконання рішень органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, які було визнано судом неконституційними або недійсними, підлягають відшкодуванню зазначеними органами добровільно або за рішенням суду.
3.5. Для здійснення господарської діяльності Центр залучає і використовує матеріально-технічні, фінансові, трудові та інші види ресурсів, використання яких не заборонено законодавством.
3.6. Власник та уповноважений орган управління не відповідають за зобов'язаннями Центру, а Центр не відповідає за зобов'язаннями власника та уповноваженого органу управління.
3.7. Центр має право укладати угоди, набувати майнові та особисті немайнові права, нести обов'язки, бути особою, яка бере участь у справі, що розглядається в судах України, міжнародних та третейських судах.
IV. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ
4.1. Центр має право:
4.1.1. Звертатися у порядку, передбаченому законодавством, до центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств і організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, для отримання інформації та матеріалів, необхідних для виконання покладених на Центр завдань.
4.1.2. Укладати господарські угоди з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, а також фізичними особами відповідно до законодавства.
4.1.3. Здійснювати співробітництво з іноземними організаціями відповідно до законодавства.
4.1.4. Залучати підприємства, установи та організації для реалізації своїх статутних завдань у визначеному законодавством порядку.
4.1.5. Здійснювати інші права, що не суперечать чинному законодавству.
4.1.6. Здійснювати оперативну діяльність по матеріально-технічному забезпеченню своєї роботи;
4.2. З метою якісного виконання покладених завдань центр зобов’язаний:
4.2.1. У разі виявлення складних життєвих обставин та/або ризику для життя і здоров’я дитини невідкладно інформувати службу у справах дітей за місцем проживання дитини, територіальний підрозділ Національної поліції;
4.2.2. Вносити пропозиції засновнику, уповноваженому органу управління щодо удосконалення діяльності центру, розвитку послуг для дітей з особливими освітніми потребами;
4.2.3. Залучати у разі потреби додаткових фахівців, у тому числі медичних працівників, працівників соціальних служб, фахівців інших центрів, працівників дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), навчально-реабілітаційних центрів, для проведення комплексної оцінки.
4.2.4. Створювати належні умови для високопродуктивної праці, забезпечувати додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування;
V. УПРАВЛІННЯ ЦЕНТРОМ
5.1. Управління Центром здійснюється відповідно до цього Статуту та діючого законодавства.
5.2. Засновник:
5.2.1. Приймає рішення про реорганізацію та ліквідацію Центру;
5.2.2. Організовує та проводить конкурси на зайняття посади директора Центру;
5.2.2. Призначає на посаду та звільняє з посади директора Центру;
5.2.3. Заслуховує звіт про діяльність Центру.
5.3. Відділ освіти Семенівської ради:
5.3.1. Затверджує та змінює штатний розпис Центру, графік роботи;
5.3.2. Залучає необхідних фахівців для надання психолого-педагогічної допомоги шляхом укладення цивільно-правових угод відповідно до запитів Центру;
5.3.3. Забезпечує створення матеріально-технічних умов, необхідних для функціонування центру та організації інклюзивного навчання;
5.3.4. Проводить моніторинг виконання рекомендацій центру підпорядкованими йому навчальними закладами.
5.4. Поточне керівництво діяльності Центру здійснює директор, який призначається на посаду строком на три роки на конкурсній основі та звільняється з посади селищним головою за погодженням з відділом освіти Семенівської сільської ради.
На посаду директора центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.
Строк найму, права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.
5.5. Директора Центру може бути звільнено достроково на передбачених контрактом підставах відповідно до законодавства.
5.6. Директор Центру:
5.6.1. Планує та організовує роботу центру, видає відповідно до компетенції накази, контролює їх виконання, затверджує посадові інструкції фахівців центру;
5.6.2. Подає на затвердження власнику проекти змін до Статуту;
5.6.3. Визначає граничну чисельність працівників Центру;
5.6.4. Призначає на посади фахівців центру на конкурсній основі та звільняє їх з посад відповідно до законодавства, затверджує їх посадові інструкції;
5.6.5. Створює належні умови для продуктивної праці фахівців центру, підвищення їх фахового і кваліфікаційного рівня, впровадження сучасних методик проведення психолого-педагогічної оцінки, новітніх технологій надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;
5.6.6. Встановлює працівникам розміри премій, винагород, надбавок і доплат на передбачених колективним договором та законодавством умовах.
5.6.7. Укладає колективний договір за погодженням з уповноваженим органом.
5.6.8. Розпоряджається за погодженням із засновником в установленому порядку майном центру та його коштами, затверджує кошторис, укладає цивільно-правові угоди, забезпечує ефективність використання фінансових та матеріальних ресурсів центру;
5.6.9. Забезпечує охорону праці, дотримання законності у діяльності центру;
6.5.10. Представляє Центр у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями;
5.6.11. Подає засновнику річний звіт про діяльність Центру.
5.6.12. Вирішує інші питання діяльності Центру у відповідності із законодавством.
5.7. У своїй діяльності центр підпорядковується відповідному структурному підрозділу з питань діяльності Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації і Міністерству освіти і науки України.
VI. КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
6.1. Діяльність центру забезпечують педагогічні працівники, які мають вищу освіту за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, а також практичні психологи, вчителі лікувальної фізкультури, медична сестра та бухгалтер.
6.2. На посади педагогічних працівників центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, при цьому не менше 60 відсотків яких повинні мати стаж роботи три роки за фахом.
6.3. Призначення на посади педагогічних працівників центру здійснюється на конкурсній основі у порядку, визначеному засновником.
6.4. Обов’язки фахівців центру визначаються відповідно до законодавства та посадових інструкцій.
6.5. Посади директора та фахівців центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно з переліком педагогічних посад.
6.6. Гранична чисельність фахівців центру становить 12 осіб. У разі потреби центр може залучати додаткових фахівців шляхом укладення
цивільно-правових угод відповідно до запитів з оплатою за фактично відпрацьований час.
6.7. Для надання психолого-педагогічної допомоги в центрі вводяться такі посади:
6.7.1. Вчителя-логопеда з розрахунку одна штатна одиниця на 25-30 дітей з порушеннями мовлення або 15-20 дітей з тяжкими порушеннями мовлення, або 15 дітей дошкільного віку з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення, або 12 дітей дошкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення;
6.7.2. Вчителя-дефектолога з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей з порушеннями слуху/зору/інтелектуального розвитку;
6.7.3.Практичного психолога з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей, які мають порушення емоційно-вольової сфери/пізнавальних процесів;
6.7.4. Вчителя лікувальної фізкультури з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей, які мають порушення опорно-рухового апарату.
6.8. Посада прибиральника приміщень центру вводиться з розрахунку 0,5 штатної одиниці на кожні 200 кв. метрів площі, що прибирається.
6.9. За наявності автотранспортних засобів (автобусів) вводиться посада водія.
6.10. Кількісний склад фахівців центру визначається з урахуванням потреб територіальних особливостей, кількості дітей з особливими освітніми потребами.
VII. ФІНАНСОВО –ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
7.1. Матеріально-технічна база центру включає будівлі, споруди, приміщення, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі.
7.2. Майно, закріплене за центром, належить йому на праві оперативного управління та не може бути вилученим, якщо інше не передбачено законодавством.
7.3. Фінансово-господарська діяльність центру провадиться відповідно до бюджетного законодавства, законодавства про освіту та інших нормативно-правових актів.
7.4. Джерелами фінансування центра є кошти засновника, благодійні внески юридичних та фізичних осіб, інші джерела, не заборонені законодавством.
7.5. Центр самостійно здійснює оперативний, бухгалтерський облік, веде статистичну, бухгалтерську та іншу звітність і подає її органам, уповноваженим здійснювати контроль за відповідними напрямами діяльності Центру у визначеному законодавством порядку.
7.6. Керівництво Центру несе відповідальність перед власником, уповноваженим органом управління та перед іншими органами за достовірність та своєчасність подання фінансової, статистичної та іншої звітності.
VIII. ПОВНОВАЖЕННЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ
8.1. Трудовий колектив Центру складається з усіх громадян, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі трудового договору (контракту, угоди) або інших форм, що регулюють трудові відносини працівника із Центром.
8.2. Трудові та соціальні відносини трудового колективу з адміністрацією Центру регулюються колективним договором.
8.3. Право укладання колективного договору від імені власника надається директору Центру за погодженням з уповноваженим органом, а від імені трудового колективу - уповноваженому ним органу.
Сторони колективного договору звітують на загальних зборах колективу не менш ніж один раз на рік.
8.4. Питання щодо поліпшення умов праці, життя і здоров'я, гарантії обов'язкового медичного страхування працівників Центру та їх сімей, а також інші питання соціального розвитку вирішуються трудовим колективом відповідно до законодавства, цього Статуту та колективного договору.
8.5. Джерелом коштів на оплату праці працівників Центру є кошти державної субвенції.
Форми і системи оплати праці, норми праці, тарифні ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, Генеральною та Галузевою угодами.
Мінімальна заробітна плата працівників не може бути нижчою від встановленого законодавством мінімального розміру заробітної плати.
8.6. Оплата праці працівників Центру здійснюється у першочерговому порядку. Усі інші платежі здійснюються Центром після виконання зобов'язань щодо оплати праці.
8.7. Працівники Центру провадять свою діяльність відповідно до Статуту, колективного договору та посадових інструкцій згідно з законодавством.
IX. ПРИПИНЕННЯ ЦЕНТРУ
9.1. Діяльність Центру припиняється в результаті його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. Рішення про реорганізацію або ліквідацію центру приймається засновником. Припинення діяльності Центру здійснюється комісією з припинення (комісією з реорганізації, ліквідаційною комісією), утвореною в установленому законодавством порядку.
9.2. Під час реорганізації Центру його права та обов’язки переходять до правонаступника, що визначається Засновником.
9.3. Центр вважається реорганізованим (ліквідованим) з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідного запису в установленому порядку.
X. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ ДО СТАТУТУ
10.1. Зміни та доповнення до цього Статуту у разі потреби вносяться Засновником шляхом викладення його у новій редакції та реєструються в установленому законом порядку.
Секретар ради Віра БАШАРІНА
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення сільської ради
від___________№____
ШТАТНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ
комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»
Семенівської сільської ради
№ з/л |
Посада |
Кількість штатних одиниць |
1 |
Директор ІРЦ |
1 |
2 |
Вчителя-логопеда |
1 |
3 |
Вчителя-дефектолога |
0,5 |
4 |
Практичного психолога |
1 |
5 |
Вчителя лікувальної фізкультури |
0,5 |
6 |
Бухгалтер |
0,5 |
7 |
Прибиральник приміщень |
0,5 |
Секретар ради Віра БАШАРІНА
Пояснювальна записка
до проекту рішення Про створення комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр» Семенівської сільської ради
Проект рішення розроблено відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», листа Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 30.07.2021 № 2844/03.2-14 «Про надання інформації щодо нових інклюзивно-ресурсних центрів», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.
У разі прийняття цього рішення, будуть утворені нові робочі місця, які фінансуватимуться з державного бюджету, а також кошти на облаштування ІРЦ.
Перший заступник сільського голови
питань діяльності виконавчих органів Ольга СТАНЧЕВСЬКА
Україна
Запорізька область
Мелітопольський район
Семенівська сільська рада
восьмого_скликання
____________ сесія
РІШЕННЯ
_____________ с. Семенівка № __________
Про внесення змін до рішення Семенівської
сільської ради від 24.12.2020року № 03-04/20
«Про затвердження штатних розписів і умов
оплати праці в сільській раді на 2021р.»
Керуючись ст.ст. 42, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановами Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», ст.12 Закону України « Про дошкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України №530 від 10.04.2019 року « Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» ( зі змінами від 28 липня 2021року), наказом МОН України від 04 листопада 2010року № 1055:
ВИРІШИЛА:
1 Внести зміни до штатного розпису на 2020 рік Семенівської сільської ради затвердженого рішенням сільської ради від 24.12.2020 № 03 -04/20, а саме:
1) Ввести до штатного розпису відділу соціального захисту населення Семенівської сільської ради 2 посади інспектора з надання соціальної допомоги на дому.
2) Ввести до штатного розпису ДНЗ «Казка» Семенівської СР МР 1,5 ставки вихователя
3) Ввести до штатного розпису ДНЗ «Казка» Семенівської СР МР ставку асистента вихователя дошкільного навчального закладу.
4) Ввести до штатного розпису ЦКДС с. Лазурне 0,5 посади робітника з благоустрою
2. Внести зміни до рішення сільської ради від 30.01.2020 року № 02 -02/20 «Про затвердження штатного розпису та умов оплати праці в сільській раді на 2020 рік», виклавши додаток 1 до рішення в новій редакції, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 783 « Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268».
3. Внести зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 року № 03 -04/20 «Про затвердження штатного розпису та умов оплати праці в сільській раді на 2020 рік», виклавши додатки 1,4 та 11 до рішення в новій редакції.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Семенівської сільської ради КІРПІК Олену Олександрівну.
Сільський голова Андрій ЄРМОЛЕНКО
Додаток 1
до рішення Семенівської сільської
ради від 24.12.2020 № 03 -04/20
«Про затвердження штатних розписів і
умов оплати праці в Семенівській
сільській раді на 2021 рік»
Затверджую
штат у кількості 138,5 штатних одиниць
Семенівський сільський голова
_________________________________ А.В.Єрмоленко
_________________________________
(число, місяць, рік)
ШТАТНИЙ РОЗПИС
на 2021рік
Семенівської сільської ради
№ з/п |
Назва структурного підрозділу та посад |
Кількість штатних посад |
Посадовий оклад (грн.) |
|||
1 |
Семенівський сільський голова |
1 |
12000 |
|||
2 |
Першиий заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів |
1 |
11500 |
|||
3 |
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів |
1 |
11000 |
|||
4 |
Секретар ради |
1 |
11000 |
|||
5 |
Секретар виконавчого комітету |
1 |
11000 |
|||
|
Керуючий справами виконавчого комітету |
1 |
11000 |
|||
6 |
Староста |
4 |
10000 |
|||
Усього |
10 |
|
||||
Відділ земельних відносин, економічного розвитку, інвестицій та підприємництва |
||||||
1 |
Начальник відділу |
1 |
6900 |
|||
2 |
Головний спеціаліст |
3 |
5100 |
|||
3 |
Провідний спеціаліст |
3 |
4900 |
|||
4 |
Спеціаліст І категорії |
3 |
4800 |
|||
5 |
Фахівець |
1 |
4400 |
|||
6 |
Інспектор з охорони довкілля |
1 |
4300 |
|||
7 |
Інспектор з праці |
1 |
4300 |
|||
8 |
Провідний спеціаліст юрисконсульт |
1 |
4900 |
|||
Усього |
14 |
|
||||
Фінансовий відділ |
||||||
1 |
Начальник відділу |
1 |
7300 |
|||
2 |
Головний спеціаліст |
2 |
5100 |
|||
3 |
Бухгалтер |
1 |
4300 |
|||
4 |
Головний спеціаліст з публічних закупівель |
1 |
5100 |
|||
|
Усього |
5 |
|
|||
Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
||||||
1 |
Начальник відділу –головний бухгалтер |
1 |
6900 |
|||
2 |
Головний спеціаліст |
1 |
5100 |
|||
3 |
Провідний спеціаліст |
2 |
4900 |
|||
|
Усього |
4 |
|
|||
Відділ з соціального захисту населення |
||||||
1 |
Начальник відділу |
1 |
6900 |
|||
2 |
Головний спеціаліст |
2 |
5100 |
|||
3 |
Інспектор з надання соціальної допомоги на дому |
10 |
4300 |
|||
|
Сектор з питань соціальної роботи |
|
|
|||
4 |
Завідувач сектору |
1 |
6000 |
|||
5 |
Головний спеціаліст |
1 |
5100 |
|||
6 |
Фахівець із соціальної роботи |
4 |
4400 |
|||
|
Усього |
19 |
|
|||
Юридичний відділ |
||||||
1 |
Начальник відділу |
1 |
6900 |
|||
2 |
Головний спеціаліст |
2 |
5100 |
|||
4 |
Старший інспектор з кадрових питань |
1 |
4400 |
|||
|
Усього |
4 |
|
|||
Відділ освіти |
||||||
1 |
Начальник віддлу |
1 |
6900 |
|||
2 |
Головний спеціаліст |
2 |
5100 |
|||
3 |
Бухгалтер |
4 |
4300 |
|||
|
Усього |
7 |
|
|||
Організаційний відділ |
||||||
1 |
Начальник відділу |
1 |
6900 |
|||
2 |
Провідний спеціаліст |
2 |
4900 |
|||
3 |
Спеціаліст І категорії |
1 |
4800 |
|||
4 |
Архіваріус |
1 |
4200 |
|||
|
Діловод |
3 |
4300 |
|||
|
Усього |
8 |
|
|||
Відділ містобудування та архітектури |
||||||
|
Начальник відділу |
1 |
6900 |
|||
|
Провідний спеціаліст |
2 |
4900 |
|||
|
Усього |
3 |
|
|||
Відділ реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання, ведення реєстру громадян та військового обліку |
||||||
|