Порядок денний 13-ї сесії восьмого скликання від 12.08.2021 року

До  порядку денного 13-ї сесії восьмого скликання від 12.08.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 01-04/20 «Про сільський бюджет Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до бюджетних програм Семенівської сільської ради.

3. Про затвердження бюджетних програм Семенівської сільської ради

4. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 03-04/20 «Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді на 2021 р.»

5. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 29.04.2021№ 14-09/21 «Про надання згоди на набуття прав засновника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги МРР ЗО», права підпису Договору та затвердження Статуту в новій редакції»

6. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району (КУ «Терцентр з соціального обслуговування населення)

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району (КП «Архітектурно-планувальне бюро» МРР ЗО)

8. Про прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району спеціалізованого автобусу для перевезення школярів Семенівської сільської ради