До  порядку денного 13-ї сесії восьмого скликання від 12.08.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 01-04/20 «Про сільський бюджет Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до бюджетних програм Семенівської сільської ради.

3. Про затвердження бюджетних програм Семенівської сільської ради

4. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 03-04/20 «Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді на 2021 р.»

5. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 29.04.2021№ 14-09/21 «Про надання згоди на набуття прав засновника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги МРР ЗО», права підпису Договору та затвердження Статуту в новій редакції»

6. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району (КУ «Терцентр з соціального обслуговування населення)

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району (КП «Архітектурно-планувальне бюро» МРР ЗО)

8. Про прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району спеціалізованого автобусу для перевезення школярів Семенівської сільської ради

9. Про приймання та передачу основних засобів (КП «ЕКОСЕМ»)

10. Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)

11. Про затвердження Положення про присвоєння, зміни адрес об'єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, які знаходяться на території Семенівської сільської ради та Положення про Реєстр площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, інших об’єктів нерухомого майна, розташованих на території сільської ради

12. Про розірвання контракту  з керівником підприємства,  що є в комунальній власності

13. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.05.2021 № 04-10/21 «Про передачу КП «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради в тимчасове управління (експлуатацію) майна комунальної власності Семенівської сільської ради на праві оперативного управління»

14. Простворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Семенівської сільської ради 

15. Про визначення переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги на території Семенівської сільської ради

16. Про внесення змін до рішення сільської ради від 28.01.2021 № 08-05/21 «Про прийняття сміттєвоза СБМ (модель 301-4) зі спільної власності територіальних громад Мелітопольського району до комунальної власності Семенівської сільської ради та передачу в оперативне управління КП «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради» 

Гід державних послуг. Банер