До  порядку денного 9-ї сесії восьмого скликання від 29.04.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Семенівської сільської ради за І квартал 2021 року.

2. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 01-04/20 «Про сільський бюджет Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до бюджетних програм Семенівської сільської ради.

3. Про затвердження бюджетних програм Семенівської сільської ради на 2021 рік.

4. Про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними.

5. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 року № 03-04/20 "Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді на 2021 р."

6. Про придбання житлового будинку у комунальну власність територіальної громади Семенівської сільської ради.

7. Про передачу мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в оперативне управління Семенівському ЗЗСО І-ІІІ ст. Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

8. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 11.11.2020 року № 09-01/20 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.»

9. Про затвердження Схеми санітарної очистки території Семенівської сільської ради

10. Про ліквідацію комунального закладу «Лазурненський заклад загальної середньої

освіти І ступеня» Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

11. Про надання згоди на прийняття майна Центру чеської національної культури комунального закладу «Районний центр культури» Мелітопольської районної ради Запорізької області та частини майна комунального закладу «Мелітопольська районна дитячо-спортивна школа у власність Семенівської сільської ради

12. Про затвердження Програми компенсації витрат за надання послуг у сфері музичної освіти КЗ «Костянтинівська мистецька школа» Костянтинівської сільської ради на ІІ півріччя 2021 року

13. Про припинення діяльності Новгородківської, Новомиколаївської, Полянівської сільських виборчих комісій Мелітопольського району Запорізької області шляхом їх ліквідації.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

Різне: інформація сільського голови