Кожна дитина потребує люблячу родину

• Переглядів: 301

Працівниками сектору з питань соціальної роботи відділу з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради 23 липня 2021 року, з метою популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у т.ч. створення сімей патронатних вихователів, серед мешканців с. Семенівка проведено вуличну акцію «Кожна дитина потребує люблячу родину».

Тільки не мовчи

• Переглядів: 278

Уповноваженим Президента України з прав дитини                               М. Кулебою спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку людей» розпочато проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації «Тільки не мовчи».

Гуманітарна допомога для мешканців громади,  які перебувають у складних життєвих обставинах

Гуманітарна допомога для мешканців громади, які перебувають у складних життєвих обставинах

• Переглядів: 518

Семенівська сільська рада та сектор з питань соціальної роботи висловлює подяку благодійному магазину «Дари Добро» за гуманітарну допомогу у вигляді речей.