В Семенівській сільській раді 11 березня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На розгляд комісії було винесено чотири питання, які стосуються захисту інтересів дітей.

Два питання – надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів

• Відносно житла, право користування, яким мають малолітні діти
  • Відносно отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення від імені малолітньої дитини.

Розглянуто питання щодо встановлення піклування над неповнолітньою дитиною.

Також було розглянуто питання щодо надання письмового висновку органу опіки та піклування Мелітопольському міськрайонному суду про доцільність або недоцільність позбавлення батьківських прав.

По трьом питанням прийнято одноголосно рішення надати рекомендації виконавчому комітету Семенівської сільської ради щодо дозволу на вчинення правочинів та призначення піклування над дитиною.

З питання надання письмового висновку органу опіки та піклування Мелітопольському міськрайонному суду про доцільність або недоцільність позбавлення батьківських прав члени комісії вирішили: у зв’язку з тим, що неможливо з’ясувати фактичні причини ухилення батька від участі у вихованні дитини, визначити винність його поведінки, неможливо з’ясувати думку батька та його ставлення до дитини, до позовних вимог, так як місце знаходження його не відоме, станом на сьогодні неможливо підтримати позовну заяву.