До  порядку денного 04 сесії сьомого скликання від 03.04.2020 р.

До  порядку денного 04 сесії сьомого скликання від 03.04.2020 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 12.12.2019 р. № 02/69-19 «Про сільський бюджет на 2020 рік»

Доповідає: головний бухгалтер с/р Гусєва О.В.

2. Про передачу майна у позичку

Доповідає: сільський голова

3. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 27.12.2019 р. № 09-01/19 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Доповідає: сільський голова Єрмоленко А.В.

4. Про внесення змін в додаток № 1 до рішення Семенівської сільської ради від 27.12.2019 р. № 07-01/19 «Про затвердження Регламенту Семенівської сільської ради»

Доповідає: сільський голова Єрмоленко А.В.

5. Про передачу внутрішньогосподарських меліоративних систем.

Земельні питання

Різне: інформація сільського голови

1. Інформація про виконання Семенівського, Новгородківського, Новомиколаївського, Полянівського сільських бюджетів

Доповідає: головний бухгалтер с/р Гусєва О.В.

2. Інформація про стан об’єктів соціальної сфери, розташованих на території Семенівської сільської ради.

Доповідає: заступник сільського голови Нетребко П.С.

3. Інформація про підписання меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним Управлінням Національної поліції в Запорізькій області та Семенівською сільською радою

Доповідає: сільський голова А.В.