На цьому тижні фахівці податкової служби проводили прийом громадян на території Семенівської громади для декларування власників земельних часток (паїв)

На цьому тижні фахівці податкової служби проводили прийом громадян на території Семенівської громади для декларування власників земельних часток (паїв)
    Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації (п.179.7 ст.179 ПКУ).
   Особи, які не задекларують свої доходи до 01 травня 2021 року знаходяться на контролі в податкових органах. З метою уникнення штрафних санкцій, які будуть донараховані за результатами контрольно-перевірочних заходів, дані громадяни мали можливість прийти до адмін. будівлі старостинських округів та будівлі Семенівської сільської ради для  подачі декларацію за 2020 рік.