Проведення перших регіональних Інтернет- зборів для батьків майбутніх першокласників у 2021 році.

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку, забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, вивчення проблем, з якими стикаються батьки дітей старшого дошкільного віку відділ освіти Семенівської сільської ради організовує проведення перших  регіональних Інтернет- зборів для батьків майбутніх першокласників  у 2021 році.
       На Інтернет-збори запрошуються батьки майбутніх першокласників, які вже обрали заклад і відвідали збори за місцем проживання і особливо ті, хто не зміг взяти участь.
      Під час Інтернет-зборів батьки майбутніх першокласнів зможуть від фахових спеціалістів закладів освіти Семенівської сільської ради  отримати повну інформацію про :
              - Порядок зарахування дітей до 1 класу.( Електронна реєстрація в заклад. Перелік документів для зарахування)
             - Умови та зміст навчання у 1 класі відповідно до Концепції «Нова українська школа»
              - Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами
             - Проходження медичного огляду перед вступом до школи
              - Складові готовності дитини до школи
              - Забезпечення першокласників підручниками

Інтернет-збори відбудуться 23 квітня 2021 року о 14.00 за посиланням