Прийом громадян уповноваженими особами Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області:

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізької області інформує

Шановні жителі Семенівської громади, НАГАДУЄМО

Семенівська сільська рада уклала договір щодо відкриття консультативного центру з виїздом фахівців до старостинських округів.

Для того, щоб фахівці могли дати детальні роз’яснення на ваші запитання, вам потрібно завчасно прийти до консультативних центрів, які знаходяться в адмін. будівлі Семенівської сільської ради та старостинських округах, подати заявку стосовно питання, яке вас турбує, щоб забезпечити надання послуг на належному рівні.

23 червня 2021 року з 9:00 -  адмінбудівля Новгородківського старостинського округу Семенівської сільської ради

Новгородківський старостинський округ – 068 318 34 36 Ірина Володимирівна Утюк (спеціаліст старостинського округу)

24 червня 2021 року з 9:00 - адмінбудівля Новомиколаївського старостинського округу Семенівської сільської ради

Новомиколаївський старостинський округ – 098 240 97 79 60 Зоя Петрівна Тверда (спеціаліст старостинського округу)

Щодо мешканців Полянівського старостинського округу, хто бажає отримати консультацію, потрібно також завчасно подати заявку в адмін. будівлі Полянівського старостинського округу та домовитись зі старостою на час, коли буде здійснюватися підвіз до Новгородківського старостинського округу в консультативний центр.

З усіх питань звертатись до старостинських округів.

Полянівський старостинський округ – 096 677 04 16 Любов Сергіївна Дутко (староста)

25 червня 2021 року з 9:00 - адмінбудівля Семенівської сільської ради

З усіх питань звертатись до Семенівської сільської ради – (0619) 44 90 99