ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ! Ваша думка вкрай важлива для нас і буде використана під час розробки Стратегії розвитку. а ініціативою Народного депутата України Сергія Мінько, Мелітопольської районної державної адміністрації та Мелітопольської районної ради, за

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ!

За ініціативою Народного депутата України Сергія Мінько, Мелітопольської районної державної адміністрації та Мелітопольської районної ради, за підтримки Команди Сергія Мінько, сільських і селищних рад громад Мелітопольського району та Агенції розвитку Мелітополя, розпочата робота із розробки Стратегії розвитку Мелітопольського району до 2030 року. Цей концептуальний документ визначить майбутнє всього району і кожної громади на найближчі 10 років. У процесі формування цього документу, для нас принципово важливо врахування думки мешканців кожної громади району. Спільно з Центром стратегічного розвитку територій та Агенцією просторового розвитку ZVIDSY, ми просимо Вас відповісти на певну кількість питань. Ваша думка вкрай важлива для нас і буде використана під час розробки Стратегії розвитку. Анкета анонімна, усі відповіді будуть використовуватися виключно в узагальненому вигляді.
ДЯКУЄМО ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ У ЖИТТІ ГРОМАДИ І РАЙОНУ!