Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості інформує:

У рамках проекту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей», впровадженого Агенством ООН з питань міграції за фінансування Європейського Союзу, ветерани АТО/ООС мають можливість отримати грант до 400 євро на навчання або перекваліфікацію. Набір у проєкт відбувається на постійній основі до кінця серпня 2021 року.

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості долучився до інформаційної кампанії про проект.

Наразі оголошується набір окремої групи для ветеранок на дводенний тренінг проєкту з навчання та перекваліфікації

Разом з іншими ветеранками буде навчання за блоками:

інтеграція військових навичок у цивільну кар’єру

розповідь про свій військовий досвід на співбесіді та описування його в резюме

отримання гайду із підказками, як створити хороше резюме, на яке відгукнуться усі HR-и

різні способи маніпуляції, які часто застосовують роботодавці та співробітники, як на них реагувати

- шанс отримати грант до 400 євро на навчальні курси за будь-яким напрямком.

Реєстрація триває до 31 серпня: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

233156931_1989280061225077_1353767557410913748_n.png