9-річний житель села Семенівки Артем Захаров встановив новий рекорд України та віджався 1 001 раз.

Свою силу та спритність хлопчик продемонстрував під час заходу з нагоди Дня фізичної культури та спорту, яки проходив 11 вересня в м. Мелітополь.

Артем Захаров – спортсмен відокремленого підрозділу громадської організації «Українська федерація «Кіокушинкайкан карате» у Запорізькій області, багаторазовий чемпіон всеукраїнських міжнародних та обласних змагань.

Тренер спортсмена, Anatoliy Zinchenko розповідає, Артем займається карате з 5 років. До встановлення всеукраїнського рекорду підходили поступово, регулярно тренувалися.

«1 серпня цього року у рамках Турніру поколінь проходила дитяча спартакіада. Під час заходу Артем віджався рекордні 444 разів і після цього ми почали готуватися на рекорд», – розповів тренер.

Досягнення Артема зафіксували представники Книги рекордів України.

Семенівська сільська рада вітає юного рекордсмена, його тренера та батьків з чудовим рекордом!

Далі ще буде))