Безкоштовний евакуаційний потяг запустили із Запоріжжя

Із Запоріжжя можна евакуюватися на безкоштовному евакуаційному поїзді в більш безпечні регіони на заході країни

В рамках добровільної евакуації громадян є можливість виїхати з прифронтових районів Запорізької області на евакуаційному транспорті. Укрзалізницею за підтримки Мінреінтеграції, Мінінфраструктури та облдержадміністрації організовано безкоштовні евакуаційні перевезення потягом № 120 Запоріжжя – Львів до м. Львів та м. Хмельницький.

Відправлення потягу № 120 Запоріжжя – Львів здійснюється щоденно з вокзалу Запоріжжя-1.

Більш детальна інформація щодо відправлення потягу розміщена на сайті Укрзалізниці.

Пасажири, які евакуюються повинні пройти реєстрацію, яка починається о 07:00 годині ранку на вокзалі Запоріжжя -1.

Звертаємо увагу, що з 15 вересня евакуація цивільного населення буде здійснюватися одним плацкартним вагоном у складі потягу № 120 Запоріжжя – Львів (кількість місць 50).