Привітання до Дня вчителя

Вчитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший педагог повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й прислухатися до думки учнів, вловлювати їхній емоційний стан, налаштовувати на позитив і досягнення мети і, до всього цього, бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини. Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. Саме таких педагогів їхні учні люблять найбільше і пам'ятають про них навіть після закінчення школи.

Дорогі наші вчителі, вітаємо вас зі святом! Дякуємо вам за безмежне терпіння і розуміння, відданість справі та любов до своїх учнів. Бути вчителем - нелегка праця, тож бажаємо вам здоров'я, бадьорості тіла і духу.

З повагою, начальник Семенівської сільської військової адміністрації Андрій Єрмолеко та начальник відділу освіти Семенівської сільської ради Владислав Ткаченко.