В Україні створена інформаційна експозиція "Придивись"

18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочало інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ». В рамках кампанії у публічних місцях Києва та 20 областей України створена експозиція «ПРИДИВИСЬ» .

Експозиція “ПРИДИВИСЬ” – це простір, створений, щоб поміркувати над ризиками експлуатації.
Спершу увагу привертають вертикальні конструкції, що містять тексти-обіцянки роботи та доходу. Наблизившись, можна побачити оптичну ілюзію, у дизайн якої “вшито” історії, реальних ситуацій вербування та втягнення у ситуацію торгівлі людьми.

Якщо вам відомі такі історії, або ви у біді, звертайтеся по допомогу:
Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527
Гаряча лінії з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей - 15-47
Вебсайт - www.stoptrafficking.org.Фото без опису