Привітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Злагоджена робота усіх гілок місцевої влади є запорукою оперативного вирішення повсякденних питань життя громади та її розвитку. На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову громади. Ми обов'язково повернемось та зможемо працювати на повну потужність, щоб наш край став ще кращим та комфортнішим для життя.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і добробуту українського народу.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.

З повагою – Начальник Семенівської сільської військової адміністрації Андрій Єрмоленко