Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади юрисконсульта.

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юрисконсульта.

Кваліф. вимоги: повна вища освіта юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Документи приймаються до 30.08.2018 за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 449141.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСАНТІВ:

Претенденти на заміщення зазначених вакантних посад повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

- бути громадянином України;

- мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- мати стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державної служби не менше 1 року, в інших сферах діяльності за фахом не менше 3 років;

- вільно володіти діловою державною мовою;

- володіти технікою роботи на персональному комп’ютері.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

- копію паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки.

Юридичний відділ Семенівської сільської ради.

Довідки за тел.: 449141