Засідання конкурсної комісії на визначення переможця конкурсу на вокантну посаду керівників закладів освіти Семенівської сільської ради 21 травеня 2021 рік с. Семенівка

21.05.2021 року відбулася публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатів на вакантні посади керівників Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та комунального закладу «Трудівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

Кандидати на вакантні посади керівників Мирошниченко Ю.О та Босакова Т.М. представили проєкти розвитку закладів освіти та надавали відповіді на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Результати проведення публічної презентації перспективного плану розвитку закладу освіти затверджені рішенням конкурсної комісії від 21.05.2021 (протокол№4).

За результами проведення конкурсу переможцями визначені:

- на посаду керівника Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мирошниченко Юлія Олександрівна;

- на посаду керівника КЗ «Трудівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Босакова Тетяна Миколаївна.

Конкурсна комісія шляхом відкритого голосування вирішила рекомендувати Семенівському сільському голові призначити переможців конкурсу на посади керівників Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст та КЗ «Трудівський ЗЗСО І-ІІІст.»

Екзаменаційна відомість проведення конкурсу на вакантні посади керівників закладів освіти Семенівської сільської ради