Діє безкоштовний позашкільний освітній проєкт для проактивних підлітків - uBoost

Громадська організація «Ю БУСТ» інформує про запуск безкоштовного позашкільного освітнього проєкту для проактивних підлітків. Ідея програми uBoost полягає в стимулюванні економічного зростання регіонів через навчання підлітків підприємництву та розвитку необхідних гнучких навичок (soft-skills). Програма має на меті формувати з підлітків активних членів громад, які будуть обізнані у сфері підприємництва, зможуть проходити стажування в компаніях своїх регіонів, втілювати свої ідеї та сприяти розвитку своїх міст та громад. Вік учасників: 13-18 років. Вся програма є безкоштовною для учасників і відбувається за рахунок підтримки соціально відповідальних бізнесів та грантів.

Посилання на реєстраційну форму для учасників: https://forms.gle/fPZo4WLziecPkhjX8 .

Детальніше - читайте тут: