Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: директор КП «Водолій» ( с. Новомиколаївка),   головний спеціаліст відділу освіти  .

Документи приймаються до 20.02.2021року  за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 44-91-41.

Претенденти на заміщення зазначених вакантних посад повинні  бути громадянами України, вільно володіти діловою державною мовою, володіти технікою роботи на персональному комп’ютері, відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

Директор КП «Водолій» -  повна  вища  освіта  напрямку  не нижче ступеню  спеціаліста;  профільний  стаж роботи  не  менше 2 років.

Головний спеціаліст відділу освіти повна вища освіта гуманітарного напрямку за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не нижче ступеню  спеціаліста;  стаж роботи за профільним фахом  2 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- копії документів про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

Довідки за тел.: 449141

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: Головний, провідний   спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  та звітності

Документи приймаються до 27.02.2021року  за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 44-91-41.

Головний, провідний   спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  та звітності  -  вища освіта не нижче ступеню  спеціаліста .

Довідки за тел.: 449141

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальник  відділу містобудування та архітектури,  провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Документи приймаються до 03.03.2021року  за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 44-91-41.

Начальник  відділу містобудування та архітектури - вища освіта за фахом не нижче ступеню спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3 років

Провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури- вища освіта не нижче ступеню спеціаліста