Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст І категорії  відділу земельних відносин економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

  • 311

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  

спеціаліст І категорії  відділу земельних відносин економічного розвитку, інвестицій та підприємництва. ( Полянівський старостинських округ)

Документи  приймаються до 24.04.2020 за адресою: 72355, вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл., т. 449141.

Претенденти на заміщення зазначених вакантних посад повинні бути громадянами України, вільно володіти діловою державною мовою, володіти технікою роботи на персональному комп’ютері, відповідати таким кваліфікаційним вимогам: вища освіта, стаж роботи в органах місцевого самоврядування

 

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язанняфінансового характеру за минулийрік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидіїкорупції»;

- копію паспорта громадянинаУкраїни;

- копію  військового  квитка (для  військовозобов`язаних);

- копіютрудової книжки.

Юридичний  відділ  Семенівської  сільської   ради.

Довідки за тел.: 449141