Порядок денний 6 сесії восьмого скликання від 26.02.2021 р.

До  порядку денного 6 сесії восьмого скликання від 26.02.2021 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 01-04/20 «Про сільський бюджет Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до бюджетних програм Семенівської сільської ради.

3. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 03-04/20 «Про затвердження штатних розписів і умов оплати праці в сільській раді  на 2021 рік».

4. Про передачу у позичку приміщень для постійного базування швидкої медичної допомоги в с. Новгородківка.

5. Про затвердження додаткової угоди

6. Про корегування тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення ТВП) на території Семенівської сільської ради

7. Про надання згоди на прийняття частини майна та бібліотечного фонду центральної районної бібліотеки КЗ «Районний центр культури» МРР ЗО у власність Семенівської сільської ради

8. Про вступ до Запорізької обласної асоціації органів місцевого самоврядування